Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha mensikor éjjel...

Mit tegyek ha mensikor éjjel mindig átvérzem a betétet és a bugyit? Egyáltalán ez egészséges?

Figyelt kérdés

Nekem még csak 4 hónapja van meg és a mostani a 4. és ezalkalommal nagyon erős a mensim és éjjel átvérzem a betétet (nagyon vékony betétet használok) a bugyit és a lepedő olyan lesz. használjak vastagabb betétet?

11/L


2012. máj. 20. 12:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszi! Am ha jó hamar megjött neked... köszi! Ha segítség kell írok! :)
2012. máj. 20. 14:27
 12/14 anonim ***** válasza:

Az Always éjszakai jött be nekem. És igen a két bugyi jó megoldás, meg a két betét is, sőt a saját fejlesztésű módszerem is bejöt, hogy két bugyi, mindegyikbe külön-külön egy-egy betét. Az már garantált védelem. Mondjuk én valahogy "megérzem" ha tele és felébredek. És igen, ha nő vagy meg kell szoknod! ;-)

20/L

2012. máj. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én nem ébredek fel semmire :( Am köszi! :)
2012. máj. 20. 16:32
 14/14 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam, hogy két betétet teszek be(nem éjszakai), egyet előre, egyet hátra, egy kényelmes, nem bő, inkább szoros bugyiba, erre felveszek egy nagyon rövid fekete nadrágot(kb. mintha franciabugyi lenne, a szín meg azért ez, mert 1.ez van:D 2.annyira nem szeretem nézni a vért, bár hátrány, hogy nem látom, kell-e még mosni, vagy tiszta, csak abból, hogy ha kicsavarom), nem veszek fel pizsamaalsót(úgyis csak mosni kell utána, és most meleg is van) és magam alá terítek valami műszálas(vagy nem tudom milyen, nem olyan rendes nagy nedvszívó képességű, hanem kicsit olyan csúszósabb) törülközőt. Azt sokkal könnyebb kimosni (és annak ellenére, hogy a vizet nem szívja be, ha törülközöm, négyrét hajtva már nem ázik át.

15/L

2012. máj. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!