Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első pettingnél leborotváljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első pettingnél leborotváljam az intim részeknél vagy csak fazonra nyírjam?

Figyelt kérdés
Ti mit ajánlotok melyiket csináljam ? 18F

2012. ápr. 2. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Borotváld le.
2012. ápr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 LazyJones ***** válasza:
Leginkább a partneredet kérdezd, tőle függ. Enyém sikítva menekülne a világból, ha leborotválnám...
2012. ápr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Ne borotváld le, azt csak a búzák szokták.
2012. ápr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben akkor szerintem nem borotválom le :D
2012. ápr. 2. 12:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Elsőnél semmiképpen, amíg nem tudod, hogy a párodnak, hogy jön be. Engem néha zavar a páromé, de akkor sem akarnám, hogy leborotválja (hiába is akarnám, mert ő nem tenné meg).
2012. ápr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Borotváld le, tudod milyen igénytelennek néz ki ott tiszta szőrösen, ami össze vissza áll? Én már 3 éve folyamatosan borotválom, és jobban tetszik úgy....
2012. ápr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez igazából egyénfüggő. Én férfiasabbnak tartom, ha a párom nem borotválja. Kapcsolatunk elején (azt hiszem úgy a 4. hónapban) megkértem, hogy borotválja le. Nem is kell mondanom, az eredmény vicces lett, na meg neki sem tetszett. Azóta nem borotválja le, nem is bánom. Ez az én/mi ízlésem/ízlésünk. De van aki undorodik attól ha szőrös. Ahányan vagyunk annyi féle képpen szeretjük :)
2016. jan. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!