Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam el? (első borotvá...

Hogy mondjam el? (első borotválás)

Figyelt kérdés

Holnap megyünk kirándulni, és anyának valahogy el akarom mondani, hogy borotválja le a hónaljamat. A pulóveremet sosem vetem le suliban, mert tiszta izzadságfolt vagyok. :/ Ha holnap jó idő lesz akkor le kéne vetni a pulóvert, mert elég fárasztó és hosszadalmas kirándulás lesz. Elmondani nem akarom, inkább feltűnni akarok előtte. Eddig azt terveztem, hogy felveszek egy atlétát kiülök vele (van egy kiülőnk, vagyis én annak hívom) a "kiülőnkre" és ott felteszem a két kezem a nyakamhoz, hogy észrevegye. Jó ötlet? Egyébként amikor az osztállyal mentünk télen az élményfürdőbe mondta nekem, hogy emeljem fel a kezem. (gondolom, hogy megnézze...) Segítsetek légyszi!


11/L


2012. máj. 21. 13:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Sikerült? :)
2012. máj. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Írtam privit!
2012. máj. 25. 13:07
 13/18 anonim ***** válasza:
nekem is írj, kiváncsi vagyok mi volt :)
2012. máj. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék rá , de szerintem a borotválás kicsit korai . Tönkre teszed hamar a bőröd. Szóval,inkább térj át valami másra , pl. gyanta , depiláló gép. stb. :-)
2012. jún. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Az nem faj?:/
2012. jún. 6. 14:23
 16/18 anonim ***** válasza:
Egy kicsit fáj, de sokkal hatásosabb.
2012. jún. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Szerintem a borotvanal fogok maradni, az tunik a legegyszerubb megoldasnak.
2012. jún. 6. 19:28
 18/18 anonim válasza:
Nekem is leírod privibe?Mert engem is érdekel.
2017. dec. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!