Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOS-es lennék?

PCOS-es lennék?

Figyelt kérdés
Rendszertelen a menstruációm 24 éves létemre, de: sosem görcsölök,sosem volt nagyon erős, pattanásosodni is csak amikor menstruálok de mire elmúlik addigra a pattanások is eltűnnek, nem szőrösödöm, nem hízok(sőt még fogytam is pár kilót) de akkor mégis mitől lehet ez az össze-visszavág a vérzésemben?
2012. jún. 10. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt majd a nőgyógyász megmondja. Itt nem szakemberek vannak általában. Amúgy a tüneteid alapján nem PCOS, bár én sem vagyok szakember. Szerintem első körben hormonvizsgálatra küld a doki majd. Ez egy szimpla vérvétel. Szerintem ne halogasd, menj el nődokihoz.
2012. jún. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor szerinted mégis mi lehet? Amint tudok elmegyek az orvoshoz.
2012. jún. 10. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:

PCO lehet.

Vagy egy ciszta.

Tápanyag, vitaminhiány is okozhat ilyet és a hormonjaid is rendetlenkedhetnek.

2012. jún. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezdjük azzal, hogy te mit értesz rendszertelen alatt. Íed meg, hogy az elmúlt 8 hónapban mik voltak a ciklushosszaid (két vérzés kezdete közt eltelt idő)
2012. jún. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
amióta elsőnek megjött, már pedig annak idestova 9 éve, sose tudtam hogy mikor fog következőnek megjönni.Hol megjött, hol nem, van hogy akár 2-3 hétig is tartott, most pedig 2hétig volt meg és azóta pecsételgetek hol erősebben, hol kevésbé (összesen 1 hónapja van meg) Így szerinted meg fog vizsgálni az orvos, szóljak neki?
2012. jún. 11. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!