Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pcos lennék azt az ultrahan...

Ha pcos lennék azt az ultrahang kimutatta volna?

Figyelt kérdés
Azért gondolom hogy pcos vok mert minden tünetem erre utal (rendszertelen menszi, szőrösödés és egy éve nem esek teherbe) Ma voltam uh-n és nem tudom hogy ha az orvos kifejezetten ezt nem keresi akkor is látja az uh n?
2009. júl. 21. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem hüvelyi uh-val nem vette észre.Igaz még nagyon pici volt a babó,meg nem is azt nézte,én sem tudtam,hogy babás vagyok,csak rá 2 hétre derült ki.
2009. júl. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező nem a babát, hanem a betegséget kérdezte...


Nincs tapasztalatom, sajnos. De mivel ez a munkájuk, ebből szereztek diplomát, észre kell, hogy vegyék.

2009. júl. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én pcos-s vagyok. Szerintem nálad is látnia kellett volna egyértelműen, ha cisztásak a petefészkeid. Feltéve, ha nézte a petefészkeidet. Hüvelyi uh-gal ez abszolút látható. Az, hogy ilyen tüneteid vannak, nem feltétlen jelenti, hogy pcos-d van. Lehet bármilyen más hormonprobléma is. Hormonvizsgálaton voltál? Ha a LH/FSH aránya 2 felett van, az is lehet jele a pcos-nak.

2009. júl. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát az előző válaszolóvagy nem olvasott végig,vagy nem tudja mi a PCO,mindegy :D

szóval nem tuti hogy meglátja, hormonvizsgálat és a többi tünettel szokták felállítani a tuti diagnózist,bár nekem látták UH-n is meg a vérből is,illetve az inzulinom se jó,de ha ilyenre gyanakszol sztem mondd meg a dokinak hogy ilyen és ilyen tüneteid vannak,hátha könnyebb lesz rávezetni:D

2009. júl. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocsi ez első válaszolóra gondoltam,azóta megelőztek páran az írással :D:D uccsó voltam :D
2009. júl. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt mintha én kérdeztem volna... :-)

Mi 1,5 éve próbálkozunk, januárban volt 2 pozitív tesztem, de rögtön pecsételés, és nem maradt meg, megjött. Akkor voltam dokinál, aki hasi UH-t nézett. Méreteket, petefészekét is megnézte, akkor én is remélem, hogy látnia kellett volna! Ha nem látta, remélem, nincs is! Amúgy nekem is kicsit több szőröm van az arcomon oldalt, illetve elég pihés (már majdnem szőr) az állam, nyakam, derekam is, de tinikorom óta. Lehet, hogy ez alkati sajátosság? PCOS esetén a semmiből jönnek elő pl. a szőrök? A mensim a gyógyszer alatt rendben volt, azóta a cickafark+palástfű teával van rendben...

2009. júl. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Huh bocsi első vagyok!Annyira benne vagyok a babavárásban,hogy pocakost olvastam!Bocsi mégegyszer!
2009. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!