Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász is tud segíteni...

A nőgyógyász is tud segíteni nekem?

Figyelt kérdés
Tavasz elején voltam nőgyógyásznál egy fertőzés miatt,meg megemlítettem neki,hogy kissé pattanásos vagyok és szőrösödöm eléggé,ott is ahol nem kéne,meg izzadok,akkor azt mondta,hogy majd legközelebb ha megyek,elküld hormonvizsgálatra.Viszont azóta betöltöttem a 18-at,ma kértem időpontot,de felnőtthez kaptam,ez egy másik orvos.Ha neki mondom el ezeket a problémáim,ugye ő is tud segíteni?
2012. jún. 11. 17:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk már más választásom nincs,mert kértem időpontot..csak nem fog lecseszni hogy mit keressek én ott:D
2012. jún. 11. 17:38
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezekkel a problémákkal ne nőgyógyászhoz menj, mert jó eséllyel baromira nem tuja megfelelően kezelni a problémád. Endokrinológiára menjél.
2012. jún. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem fog lecseszni.:)
2012. jún. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legfeljebb ő is elküld hormonvizsgálatra.
2012. jún. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De már megkértem az időpontot,muszáj lesz elmennem,aztán kitudja,lehet hogy ő is tud segíteni,csak attól félek tényleg hogy lecsesz...az baj szerintetek ha meg jött ma?Mondjuk ott nem kell megvizsgálnia feltétlen hozzá.
2012. jún. 11. 17:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az lesz a legjobb ha felhívod és megmondod, hogy megjött a menstruációd. Aztán majd ő eldönti, hogy menj-e el hozzá, vagy sem.
2012. jún. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lecseszni nem fog. A nőgyógyászokkal az a baj, hogy csak a hormonok egy részéhez értenek, de b.sszák elküldeni az embert szakorvoshoz, mindent maguk akarnak kezelgetni, ált. kevesebb, mint több sikerrel.
2012. jún. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!