Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késhet/tolódhat/maradhat...

Miért késhet/tolódhat/maradhat ki a menzesz?

Figyelt kérdés

A terhesség kizárva!


(Tolódást úgy értem, hogy minden hónapban 2 nappal később jön meg..pedig már vagy 6 éve megjött a menzeszem!)


2009. júl. 6. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha két napot késik, az teljesen normális. 28 és 35 nap között kell, hogy legyen. Hogy miért maradhat ki, nem tudom (én is így jártam legutóbb), úgyhogy kíváncsian várom a válaszokat!
2009. júl. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már elvileg elsején meg kellett volna jönnie, ha a 2 napos tolódást beleszámolom akkor 3.-án.
2009. júl. 6. 16:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Stressz, felfázás, fertőzés, betegség(akár megfázás miatt is), nagymértékű hízás/fogyás, nyáron a nagy meleg miatt is lehet rendszertelen. Ha minden hónapban 2 nappal később jön meg, akkor szerintem azzal semmi baj. Hordj magadnál tampont/betétet, így nem érhet meglepetés. 2 nap az még nem nevezhető kórosnak.
2009. júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem stresszelek (nincs miért), nem fáztam fel, nőgyógyászati betegségem sincs. Frontérzékeny vagyok csupán. Ez számít?
2009. júl. 7. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!