Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye ez nem valami táplálkozás...

Ugye ez nem valami táplálkozási zavar?

Figyelt kérdés
20 éves leszek. pár évvel ezelőtt beetettem magamat, hogy összeérnek combjaim, ezért fogynom kell (153 centihez voltam 45-46 kiló). elkezdtem egyre kevesebbet enni és akkor voltam "boldog" ha sikerült átvészelnem egy napot úgy, hogy nem ettem semmit. (voltam 39 kiló) aztán magamtól rájöttem hogy ez így nem jó. kb 1-1,5 éve kezdtem el bátrabban enni. keveset eszek, nem tudom hogy miért. néha benne van a fejemben az, hogy nem akarok elhízni, mégis szeretnék felszedni pár kilót... most vagyok 41-42.
2012. jún. 22. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány centihez vagy most 41-42 kiló?
2012. jún. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
153 :D
2012. jún. 22. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok. Akkor pont jó a testalkatod! De ne is akarj fogyni! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked! :)
2012. jún. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Anorexia nervóza a neve, és még mindig benne vagy, mert keveset eszel, nem akarsz hízni...


Egyél többet, sportolj, és akkor formád is lesz, bűntudat meg elmarad, hisz mozogsz.

2012. jún. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!