Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Táplálkozási zavar? Menjek...

Táplálkozási zavar? Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi van velem. Kövér vagyok. Tényleg, és nem csak úgy látom. Nem bírok fogyni, csak úgy, ha nem eszek pár napig, ha meg eszek, próbálok 500 kcal alatt maradni, van hogy megrágom az ételt és kiköpöm.

Az a legrosszabb az egészben, hogy tudom hogy nem jó amit csinálok, és nem bírom abbahagyni. Pedig szeretném.


2010. okt. 23. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ideje belgyógyászhoz menned, több okból is. Lehet, hogy pajzsmirigy gondod van és nem is tudsz róla, ha pedig táplálkozási zavar, abban is el tud indítani kivizsgálásokra és további orvosokhoz.
2010. okt. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! El fogok menni akkor oda.
2010. okt. 24. 16:53
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem épp kialalkulóban van nálad táplálkozási zavar. mondok neked valamit:

próbáld meg még most MINDEN erőddel abba hagyni, vagy gyorsan mérd fel a helyzetet, és ha nem megy MENJ orvoshoz.

mert eljön az idő, amikor már tényleg nem bírod majd abbahagyni, és akkor nagyon nagy szarban leszel. mint én. ne akart, ezt most komolyan mondom!!!!

2010. okt. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!