Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek valami baj lehet...

Szerintetek valami baj lehet a menstruációmmal?

Figyelt kérdés
Szóval az a baj ,hogy már 2 hónapja nem jött meg.Májusban és júniusban kimaradt.Nem csináltam ellene semmit(pl.:citromlé-s elhalasztás...).Amúgy 12 éves múltam és kevesebb mint 1 éve menstruálok.

2012. jún. 30. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Na akkor meg is van a válasz. Még nagyon fiatal vagy. Teljesen normális, ha több hónap kimarad, de ha 5-6 hónap után se jön meg, akkor menj orvoshoz!
2012. jún. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben.Köszönöm a választ! :)
2012. jún. 30. 08:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :) Minden jót kívánok Neked! :) Első voltam.
2012. jún. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

semmii baj én is 12 vok és nekem kimaradt 2 hónap de a nyaralás előtt megjött, de hál istennek elmúlt a nyaralásra .

ne aggódj.

2012. jún. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 OMG! válasza:
Nekem 2 év után sem állt be rendesen, de nekem nem az volt a baj, hogy késik. hanem túl sűrűn jött meg, például havi kétszer háromszor, de ha úgy volt hogy havi egyszer jött meg, az nekem két hétig is eltartott. Tavaly augusztus közepétől október végéig tartott a menstruációm,ilyenkor kezdtem aggódni, el kellett mennem orvoshoz. Kiderült egy hormon hiányzik a szervezetemből, ez okozta a bajt. Fogamzásgátló tablettát kellett volna szednem, de nem lehetett mert laktózérzékeny vagyok, és a világ összes fogamzásgátlójában van. :/ Ezért valamilyen hormontartalmú gyógyszert kellett szednem fél évig, most már minden rendben van. De te ne aggódj, még fiatal vagy, nem csoda, hogy nem állt még be! Csak nyugi! :)
2012. jún. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
okés..:) köszi!
2012. júl. 2. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!