Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Pontosan hogy kell...

Csajok! Pontosan hogy kell használni az epilátort? Nagyon fáj, például ha a combomon, vagy érzékenyebb területeken használom?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az enyémen nincs semmi extra(hűtő,masszírozó),ezért egyszerűen a másik kezemmel kicsit megfeszítem a bőrt és úgy megyek rá az epilátoral.Nekem így kevésbé fáj.
2009. júl. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek, bevallom hogy intim területekre is epilátort használak (nem csak a bikinivonalra hanem beljebb is)és eleinte nagyon fájt, és ha nem feszítettem ki a bőrt akkor kisebesedett, de mostmár nincs ilyen probléma, be kell gyakorloni. de szerintem aki még életében nem h asznált epilátort, az ne az érzékeny helyeken kezdje el
2009. júl. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kösz a gyors válaszokat :) Egyébként intim helyekre nem akarom használni, a lábszáramat még csak-csak leborotválom, csak a combomat nem akarom, nehogy összevagdaljam vagy valami és pont most hétvégén megyünk nyaralni. :)
2009. júl. 8. 21:41
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
ÁÁ nem lehet vele "összevagdalni" :D Nekem a combomon még pöttyös se lett, nyugodtan megcsinálhatod! A lábszáramon pöttyös lett, de másnapra elmúlt. Fájdalom szempontjából meg ki lehet bírni. Én is csinálom intim területen is, hónaljon is, az már cseppet rosszabb, de nem nagy szám, csak vérzik néha :( De a lábon, karon nem vérzik!
2009. júl. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én lábat ,kart epillálok, hogy kifeszítem a másik kezemmel a bőrt, de a bikinivonal és a hónalj az nem megy epilátorral, nagoyn fáj igy szőrtelenítő krémet használok oda.
2009. júl. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
Rohadt nagy a tűrőképességem én a hónaljamat és bikinivonalamat is azzal csinálom... az csak szőr... nem tudsz belehalni. Szóval a fájdalomküszöbtől függ... kié mekkora!
2009. júl. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!