Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes? Jún.3án jött...

Lehetek terhes? Jún.3án jött meg legutóbb,5én már nagyon gyengén éppen h csak volt valami, aznap voltunk együtt a párommal és belém is élvezett. Másnap 6án már semmi folyás nem volt.

Figyelt kérdés

Elvileg júli 4én kellene megjönnie,már 1hete iszonyatosan bevannk duzzadva a bimbóim és fájnak.Hogy biztosra menjek tudom kellene még várnom pár napot és ha késik tesztelni,de addig kiváncsi vagyok vane valaki olyan itt akivel történt már hasonló és terhes is volt.

Mi szeretnénk babát már nagyon,reménykedem:)


2012. júl. 1. 23:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
6/10-nek : Ha tényleg maximálisan védekeztetek,akkor nincs szó terhességről,kizárt dolog.Na most,hogy késik a mensesed ettől nem kell kétségbe esned,ezt több dolog is befolyásolja mint például a stressz ami eléggé jelen van mostanság az emberek életében.Például régebben már történt meg az velem,hogy késett a mensim,ugyan akkor tudtam hogy nem lehetek terhes mert nincs ahogyan,de még akkor is azon rágódtam hogy "miért"?-ezzel annyira be tudtam befolyásolni saját magam,konkrétan stresszeltem a semmiért.Aztán másfél hét múlva jelentkezett a mensi.
2012. júl. 6. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!