Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Valaki szokta...

Mi lehet ez? Valaki szokta magát így érezni?

Figyelt kérdés

Olyan mintha rengeteg kávét ittam volna és nem is tudom megfogalmazni de valamiféle feszítést érzek a mellkasomban. A karomban is mintha kimenne az erő. Csak sóhajtozok és várom hogy vége legyen. Amilyen gyorsan jött el is múlik de azért negyed óra -fél óra között rajam van (néha tovább is) Teljesen rapszódikusan jönnek rám ezek a tünetek. Semmihez nem tudom kötni. Voltam vele orvosnál de mivel ott se tudtam jobban megfogalmazni -nem vettek komolyan. Valami hormon vagy pajzsmirigy probléma? Mértem a vérnyomást ilyenkor - 110/65 körül van (vagy alatta) de azt se tudom ha jól érzem magam mennyi. 40 éves 3 gyerekes nő vagyok. Rendezetten élek. Annyi stressz ér amennyi másokat (szerintem) Két éve volt egy kullancscsípésem ..?

Kérem aki tud segítsen-merre induljak el!


2012. júl. 4. 11:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb a háziorvoshoz kéne menni, és ha kell, ő tovább küld szakvizsgálatra.
2012. júl. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!