Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha megvan mehetek fürdőbe? 1. nap

Ha megvan mehetek fürdőbe? 1. nap

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 16:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem gondolsz arra, hogy ha nem teszel be tampont, akkor bármikor pirosra színeződhet körülötted a víz? Ha elmaradna a fürdőzés, nem történne semmi, bepótoljátok majd máskor. Vagy nem családi üdülésről van szó? Ha még nem használhatsz tampont, akkor menjetek fürödni (családdal) akkor, amikor nincs meg.
2012. júl. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Tampon nélkül hogy gondolod? Esetleg beraksz betétet bugyiba, arra ráveszed a fürdőruhaalsód, de akkor csak combig mész vízbe.

Hogyhogy nem tudsz tampont szerezni? Hol vagy? Milyen fürdőzés lesz?

2012. júl. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat!

vettem a kis boltbol egy dobozzal, holnap megyunk strandra. az előbb felraktam egyet és sikerült. nem erzek semmit.

azt kérdeznem, hogy mikor cseréljem ki? mert irta a papiron, max. 8 óra, de vizben hogy mukodik? olyan 4 óra/tampon?

koszi elore is

2012. júl. 4. 18:33
 14/17 anonim ***** válasza:
max 1 órát lehetsz vízben tamponnal
2012. júl. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Vízbemenés előtt nem sokkal új tampon, pancsizás után vedd ki. Én sosem cserélgettem óránként, nem kaptam el semmit. Ha úgyis mennél wc-re cseréld ki, de emiatt nem kell óránként kiszaladgálni a vízből.
2012. júl. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

NEM , NEM , NEM és NEM!!!


A tengerbe maximum, de se fürdőbe, se természetes strandra...

2012. júl. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
kösziike xd már nem aktuális
2012. júl. 25. 06:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!