Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » El mehetek 22 hetesen Fürdőbe?

El mehetek 22 hetesen Fürdőbe?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 24. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Én a fertőzések miatt nem mennék, terhesen sokkal könnyebben elkap valamit az ember. Nem tudom milyen fürdőbe szeretnél menni, de ha pl termálvizes, azok közül se mindegyik jó terhesen az összetétele miatt.

28 hetes kismami

2008. ápr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is szerettem volna menni, de nem ajánlották, így kihagytam, de azt tudom, hogy ha úszni szeretnél, és uszodába mész azt lehet, mert az fertőtlenített víz. Azért vigyázz, és esetleg használj canestenes tampont. (be kell kenni a tampont, nem próbáltam csak hallottam, hogy lehet, és rákérdeztem a védőnőtől is, ő is azt mondta, hogy úgy már másabb.. és lehet)

Remélem segítettem.

2008. ápr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló kérdésem. írtak mindenfélét,volt amit elhittem,volt amit nem. Aztán elmentem,de nem kívántam a fürdést.Pedig már nagyon vártam!!! Bele sem mentem a medencébe.. A család fürdött,én meg kiültem egy müanyag székre a medence partjára,és ELKAPTAM EGY GOMBÁT!!!!!! Mostmár inkább magvárom a jó idöt,amikor a füvön lehet ücsörögni,és csak a zuhanyzót fogom használni!! Már nincs sok idő,jön a meleg,inkább várjuk meg!! :)
2008. ápr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. ápr. 24. 14:28
 5/9 anonim ***** válasza:

én az ellentábort képviselem ezek szerint! én voltam és nagyon jól esett, és nem is kaptam el semmit. :) a vízről kérdezd meg a fürdőt, hogy ajánlják-e terheseknek a vizüket ez fontos valamint a dokid nézzen meg előtte, hogy nem nyitott-e a méhszáj. az én orvosom egyenesen javasolta, mert ellazulhatsz egy kicsit. ráadásul olyan jót azóta sem aludtam, mint fürdő után :). én írtam másnak is, hogy menjen, a fertőzést pedig kis odafigyeléssel el lehet kerülni, mint pl vízből kijövet utána egyből tus és száraz fürdőruci, ha pedig leülsz valahova, törülköző magad alá, ezek nem nagy dolgok, de segítenek elkerülni a nem kívánt fertőzést. :) jó fürdést, ha mégis mész, szerintem terhesen egy élmény, főleg a pároddal együtt, csak vigyázz a pocidra, meg ne üsse másik gyerek v felnőtt véletlenül.

üdv

32 hetes mami :)

2008. ápr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindenhol azt olvastam, hogy jót tesz a kismamának az úszás!

Viszont veszélyes is lehet, mert el lehet kapni fertőzéseket. Azt mondják, hogy oda kell menni, ahol babaúszás is van, mert ott jobban ügyelnek a víz tisztaságára! Termálvízbe viszont nem lehet menni!

A canestenes tampont én biztosan nem próbálnám ki! Rá is van írva, hogy csak külsőleg!

De mindenki maga dönti el!

2008. ápr. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is imádtam fürdőbe járni,de most inkább kihagyom!Nagyon hiányzik,de kibírom.A canestenes tampon jól bevált nálam (több doki is ajánlja,biztos nem árt),de terhesen inkább ezt nem kockáztatom.Amúgy nem vagyok egy aggódós kismama,de ettől az egytől tartok.A medence szélén lehet legkönnyebben elkapni a fertőzéseket amúgy.Mindenki odaül és ott a nedves környezetben szaporodnak legjobban a baktériumok.Amióta ezt mondta a doki,azóta én sem ülök oda.Az uszodák víze kevésbé fertőzött,mint a tunyulós nagyimedencék.Sok mami életében nem volt nődokinál,pedig nekik valószínű van folyásuk.A sok év alatt nem voltak kezelve talán egyszer sem.Képzelhetjük miket adnak át ilyenkor.Én várom a jóidőt,hogy az udvarban fel lehessen állítani a medencét.Nem olyan,mint a strand (vagy ilyenkor az élményfürdő),de több a semminél.30 hetes kismami
2008. ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amíg zárva van a méhszáj,addig nem tudsz fertőzést elkapni.Az úszás és a fürdés pedig jót tesz terhesen,úgyhogy nyugodtan menjél.Kend be magad canestennel.
2008. ápr. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A canestenes tampont orvos javasolja,úgyhogy nem értem miért írták,hogy rossz?
2008. ápr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!