Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ennek az oka? Gyógysz...

Mi lehet ennek az oka? Gyógyszer abbahagyása vagy terhesség?

Figyelt kérdés

Utolsó menstruációm előtt kb 4 nappal együtt voltam a barátommal,akkor még gyógyszert szedtem!Menstruációm rendesen megjött!Majd gyógyszert abbahagytam azóta nem volt szexuális kapcsolatom,de a menstruációm sem jött meg,már 6 napja késik!


Válaszokat köszi előre is!


2009. júl. 11. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
ezek alapján nem vagy terhes, a gyógyszer abbahagyása akár hónapokra felboríthatja a menzeszt, hiszem visszaáll a szervezet a művi menzeszről, az igazira.
2009. júl. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

de ha nem jön meg menj dokihoz, nehogy nagyon megvastagodjon a méhnyálkahártyád, és műteni kelljen.

előző válaszoló szintén.

2009. júl. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Ha magától nem jön meg, akkor menj el vele orvoshoz, hogy helyreállítsa a ciklusodat.


Addig tesztelj egyet terhesteszttel, sak hogy megnyugodj: nem vagy terhes.

2009. júl. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!