Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek gyógyszer abbahagy...

Szerintetek gyógyszer abbahagyása utáni hónapokban lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés

Májusban hagytam abba a fgyógyszert júniusban napra pontosan megjött amikor kellett. Most izgulok, mert szeretnénk babát,de félek hogy most is időben meg fog jönni.

Mindenféle kalkulátorral, tesztel kiszámított lehetséges peteéréskor megtettünk mindent a baba érdekében.

Véleményetek erről?


2010. jún. 28. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
gyógyszer abba hagyása utáni hónapban nekem már összejött a baba pedig nem akkor akartuk :D
2010. jún. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hányadik hónapban lettél terhes?

Mennyi ideig szedted a gyógyszert? Szerinted az befolyásolja?

Számoltad a peteérésedet vagy hőmérőztél vagy semmi?

Bár nekem is ilyen szerencsém lenne.

2010. jún. 28. 16:40
 3/10 anonim ***** válasza:
4 év mercilon szedés után azonnal megfogant a nagyobbik lányom. Abbahagytam, megjött, és az is volt az utolsó mensim.
2010. jún. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is Mercilont szedtem majd kb 2 évig Lyndinetét. Szóval ez nem befolyásolhatja?
2010. jún. 28. 16:50
 5/10 anonim ***** válasza:

1.vagyok

nagyjából 2évig szedtem a gyógyszert. márciusban hagytam abba áprilisban meg már terhes voltam. nem hőmérőztem, nem csináltam semmit hiszem akkor még nem akartunk babát csak kicsivel később:D

2010. jún. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehetnék én is ilyen szerencsés mint te.
2010. jún. 28. 17:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, nekünk is így jött össze a baba. A gyógyszer abbahagyása után direkt "pihentünk" két hónapot, de harmadik hónapban összejött. A peteérést pedig megéreztem, mert mindig szúrt akkor az egyik petefészkem.
2010. jún. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nekem napokig szurkált és néha még most is pedig már jóval túl vagyok a félidőn.Most a szúrás mellett mitha nyomodna is kicsit. Attól félek nehogy vmi gyulladás miatt érzem.
2010. jún. 28. 19:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! En csak a baratnom esetet tudom irni, akik szinten babat szerettek volna. Leallt a tabival, de nem vedekeztek, mert ugy voltak vele, ugysem sikerul olyan hamar, hisz ved a tabi meg egy darabig. Aztan a kovetkezo mensije sem jott meg, mert ket hettel a tabi elhagyasa utan terhes lett. A kovetkezo peteeresnel. :-) Sok szerencset!
2010. jún. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szia!Az elhagyást követő 3. hónapban lettem terhes.
2010. jún. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!