Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki adna tanácsokat,...

Valaki adna tanácsokat, tippeket adni a menstruációval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Pl: mivel fürödjek , milyen betétet használjak ,lehet tampont használnom , lehet intim illatosító szprét használnom ....... stb . !!!
2012. júl. 10. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Az ilyen intim illatosítót, kendőt felejtsd el, csak ront mindenen. Fürdeni csak tamponnal! Tampont bárki használhat, csak be kell tartani a szabályokat.
2012. júl. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek az intim mosakodó cuccok nem csak a káros baktériumokat ölik meg, hanem azokat is, amik védenék a hüvelyt.
2012. júl. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Strandon csak tamponnal fürödhetsz, de 1-2 óránként cserélned kell!
2012. júl. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! 2-3 napja jött meg !! Nekem lehet tampont használni ??
2012. júl. 10. 18:04
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

Én használok intimhigiéniás eszközöket és nem rontanak semmin. Frissebbnek érzem magam menses közben is. Intimlemosót, időnként intim törlőkendőt, néha intimdezodort is használok. Növelik a komfortérzetem. Időnként pedig probiotikus kúpot is (Gyntima). Természetesen mértékkel. És csak a kúp belsőleges, a többit szigorúan tilos beletörölni, vagy belefújni.

Elsősorban betétet szoktam használni (Naturella), de néha ha az első 2 napon dolgoznom kell, tampont és betétet is szoktam (nem mindig jutok ki időben cserélni, ha sok a munka). Egyébként nem szeretem a tampont.

Észre vettem még, hogy mióta intim lemosót használok, kevésbé szedek össze betegséget.

Sokan ellene vannak a hasonló szereknek, azt mondják ez is csak médiafogás meg pénzcsalás... bizonyos mértékig a pénz miatt is, de szerintem elsősorban a nők egészsége miatt lettek kifejlesztve ezek. Nekem legalábbis pozitívak a tapasztalataim, nade biztos tudni kell használni is őket és mértéket tartani.

2012. júl. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!