Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációval kapcsolatban,...

Menstruációval kapcsolatban, hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban voltam együtt a párommal, óvszerrel védekeztünk, nem szakadt ki se semmi. Ebben a hónapban, amikor meg kellett volna jönni(mivel aznap nem jött meg), aznap megint együtt voltunk(óvszerrel). Néhány napja késik, stresszelek is miatta, mi van ha gond van? Ha most megjön, akkor megnyugodhatok, vagy majd csak következő hónapban, ha megjön? Nem tudom értelmesebben megfogalmazni, tehát ha mondjuk a 3 nappal ezelőtti együttlét során történt mondjuk probléma, akkor attól ez a havi menstruáció nem jön már meg vagy majd csak a következő hónapban lenne gond? Tehát ha megjön, csak a múlt havi miatt nyugodhatok meg, vagy a napokkal ezelőtti miatt is?(Tudom, leszámítva azokat a dolgokat, hogy van aki terhesség alatt is menstruál)

Védekeztünk, de azért csak félek. Lehet ez is közrejátszhat éppen...

Aki tud, segítsen! Légyszi, hülyeségeket ne írjatok!


2010. jún. 16. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó, akkor a te szürke stílusodban is leírom ugyanazt:

1) Félsz és késik egy hetet, nem ritka, barátnőmmel többször megesett

2) Chuck betologatott némi levegőt, néha négy napot is késik emiatt, éljen a kutyapóz (á baz, nem tudok faizé nyelven írni)

3) A gumin nagyon látszik, ha átereszt, mert nemhogy szakad, hanem kettényílik az egész. Magadtól is tudod, hogy pettingelni meg ésszel kéne.


Na, és mennyivel hosszabb a semmiért.

2010. jún. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, azért beláthatod, hogy így sokkal értelmesebb, amit írtál.

Viszont amit lejjebb írtam a stressz alatt, arra is szívesen venném valaki hasznos válaszát/tapasztalatát.

Innentől gondolom:

"Ha most megjön, akkor megnyugodhatok, vagy majd csak következő hónapban, ha megjön? Nem tudom értelmesebben megfogalmazni, tehát ha mondjuk a 3 nappal ezelőtti együttlét során történt mondjuk probléma, akkor attól ez a havi menstruáció nem jön már meg vagy majd csak a következő hónapban lenne gond? Tehát ha megjön, csak a múlt havi miatt nyugodhatok meg, vagy a napokkal ezelőtti miatt is?(Tudom, leszámítva azokat a dolgokat, hogy van aki terhesség alatt is menstruál)

Védekeztünk, de azért csak félek. Lehet ez is közrejátszhat éppen...

Aki tud, segítsen! Légyszi, hülyeségeket ne írjatok!"

2010. jún. 16. 21:16
 3/4 eszo válasza:

Szia!

szerintem nem vagy terhes!

A parázás miatt késik..a stressztől akár napokat is késhet..és igen, szerintem ha megjön, akkor megnyugodhatsz!


az meg azért nem olyan általános, hogy menstruálnak a nők terhesség alatt..inkább csak 1000-ből 1..


szerintem megnyugszol, és meg is fog jönni..próbálj lazítani, valami másra godolni..

2010. jún. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, utolsó! Megjött! Mostmár remélem tényleg nincs baj...
2010. jún. 17. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!