Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azért viszket a fenekem és a...

Azért viszket a fenekem és a puncim, mert leborotáltam a szőrt onnan? Mivel szüntethetem meg a viszketést?

Figyelt kérdés

2012. júl. 11. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

valószínűleg


egyrészt a nem megfelelő borotválás is irritálhat, másrészt a csupasz bőr miatt az izzadság is jobban bántja az érzékeny bőrt

2012. júl. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Owned. Előbb tájékozódnod kellett volna, mert ez köztudott. Ezért jobb a gyantázás.
2012. júl. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2012. júl. 12. 00:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért szúr, mert a levágott szőr vége hegyes, éles, és a rövid szőr kemény, mert nem tud elhajolni.
2012. júl. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy borotváld naponta, mert akkor nem lesz ideje megnőni akkorára, hogy bökjön vagy most az egyszer bírd ki, amíg visszanő és legközelebb gyantáztass vagy gyantázz, de először inkább gyantáztass.
2012. júl. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A feneked és a puncid szőrtelenítését inkább bízd kozmetikusra.
2012. júl. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
mikor elkezdtem nekem is viszketett sokszor de aztán elmúlt, próbáld meg testápolóval bekenni nekem bevált és nem viszket
2012. júl. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!