Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor kezd átlagosan nőni egy...

Mikor kezd átlagosan nőni egy átlagos embernek a melle? 11 éves vagyok most leszek 12 és ég nincs mellem mikor fog elkezdeni nőni?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok most leszek 12 és ég nincs mellem mikor fog elkezdeni nőni?
2012. júl. 12. 17:24
 1/6 okoska31 ***** válasza:
100%
13-14 éves korban kezdenek kifejlődni az elsődleges nemi jellegek - kb. akkor tájt. de nőni még akár 20 évesen is tud. (ha meg majd gyereked lesz, akkor még jobban megdagad a tej miatt).
2012. júl. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy átlagos ember, mindenki már ütemben fejlódik. Van akinek csak később, 14-15 éves korában kezd el láthatóan gömbölyödni. Anyukádat kérdezd meg, mert ez általában genetikai dolog, és ha pl anyukád kismellű, akkor te se nagyon számíthatsz csodákra...


Egyébként pedig annak, aki leszólja: a kérdés jogos, mert a lányok 12-13 évesen kezdenek menstruálni, és addigra a legtöbbjüknek már rendesen fejlődik a melle. Semmi baj nincs ezzel a kérdéssel, normális, hogy valaki kb 12 évesen feltesz egy ilyet, amikor azt látja, hogy az osztálytársainak már nő a melle...

2012. júl. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem baj drágám, 20 éves korig nő, és nem is a nagy mell számít hanem inkább az arc majd a fiúknáál

f18

2012. júl. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia

12 éves vagyok.nekem már 2 éve nő a mellem.már szőrösödik a hónaljam és a puncim is.de ez a testalkattól is függ.

mindenkinek máskor.

12/L

2012. júl. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Lili , Fruzsi ti vagytok azok? :O

kicsit többet kéne enni hogy ne látszódjon a bordád! és akkor megy a zsír a melledre is hidd el ;)12/L

2012. okt. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30 éves vagyok... De még mindig várom hogy elkezdjen nőni xD
2020. márc. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!