Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Az átlagos pasik csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Az átlagos pasik csak kompromisszumok nektek? Tudtok érezni irántuk szereteten kívül többet?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy fiatalként minden lány a jóképű pasikra, a társaság középpontjára bukik. Majd 25-30 éves koruk felett történik valami, amikor már jó lesz az a pasi is, akivel 20 évesen még csak szóba sem álltak volna.


Tudtok az ilyen átlagos pasikhoz szexuálisan vonzódni? vagy szerelmesek tudtok beléjük lenni?

vagy csak biztonság miatt vagytok velük, mert ők nem vernek majd át?


Csak azért szeretnék erre a kérdésre választ kapni, mert pont egy ilyen átlagos pasi vagyok, és nem szeretnék szamár lenni. És szeretném megtudni, hogy mire számíthatok.


Hogy lehet-e még részem igazi kölcsönös szerelemben?


2012. júl. 7. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:

"fiatalként minden lány a jóképű pasikra, a társaság középpontjára bukik"


EZ definitiv nem igaz, ezért a kérdésednek nincs is értelme.


Nekem egyetlen barátom sem volt a "szuper pasi", ezek soha nem is vonzottak, a legtöbb esetben semmi értékes nincs bennük. Azért járni valakivel, hogy a barátnöim megpukkadjanak nekem nem elfogadható. Az viszont, hogy értelmes legyen, lehessen vele komoly dolgokról (is) beszélni, nekem fontosabb, mint a kinézet.

2012. júl. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen tudnék miért ne


18L

2012. júl. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

azért sok mindent elárul, hogy csak 2 nő válaszolt a kérdésre :(


így hogyan találjam meg az életben azt akivel kölcsönösen egymásra vágyunk?

2012. júl. 7. 09:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Naponta 3534564367653654634 kérdés születik, amiben a nőknek így vagy úgy cáfolni kell(ene), hogy rib@ncok, pénzéhesek, felszínesek, bunkók lennének, stb.

Már UNALMAS. Magadtól is kitalálhatnád, hogy nem minden nő vágyik "álompasira", ahogy a férfiak sem csak tökéletes istennőkbe szeretnek bele (sőt).

Vagy ha csak két nő ír, az már neked bizonyíték arra, hogy semmi esélyed? Mert akkor nem is érdemelsz normális nőt.

Bocs, ha bunkó voltam, de az ilyen hülyeségek kiakasztanak. Ne neten próbálj meg önigazolást keresni.

2012. júl. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
aki másnak átlagos, nekem lehet átlag feletti, ennek semmi értelme....
2012. júl. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a kérdésre jegyezd meg itt főleg.. sosem fogsz átlátható hiteles választ kapni . lehetetlen sokszor bebizonyítani miért vonzódik egy nő a pasihoz, de egy biztos kell a külső.. mert anélkül az egész egy nagy sz..r. erre a kérdésre csak képmutató válaszokat fogsz kapni. Ki kell hozni a maximumot.. ez az egyetlen lehetséges út vagy feladod az meg a másik.
2012. júl. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A jóképű mindenkinek más, ezt tanuljátok meg fiúk-lányok.

Lehet nekem pl. nem tetszenél, de más meg megveszne érted.

A többi képzelgés.

2012. júl. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!