Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim mosakodógélt lehet...

Intim mosakodógélt lehet használni tusfürdő használata mellett?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha este megfürdök és megmosom tusfürdővel magam ott alul aztán olyan intim géllel akkor az jó? vagy inkább ne is használjak tusfürdőt oda le csak mosakodót? remélem értitek:D
2008. máj. 5. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én csak intim mosakodót használok ott, próbáltam tusfürdővel is és egész este viszketett, már minden bajom volt! Lehet csak azt a tudfürdőt nem bírta, de én inkább nem kísérletezek
2008. máj. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak intim lemosóval mosd az intim területeket, a tusfürdő irritációt válthat ki, emiatt nem ajánlott "oda".
2008. máj. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tusfürdőtől semmi bajom. nem viszketek meg semmi. évekig azt használtak, sőt amióta megszülettem, csak 3-4 napja kezdtem el használni lemosót és azért kérdeztem, hogy hogy használjam. elöbb tusfürdő aztán lemosó vagy csak lemosó?
2008. máj. 5. 18:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezen én is gondolkoztam, hogy míg nem volt intim mosakodógél, addig hogy tisztálkodtak hogy nem ártson, de ha már van egy ilyen lehetőség- direkt ilyen érzékeny helyre kifejlesztve- akkor haszáljuk már ki :)


Egyébként elég a mosakodógéllel naponta egyszer megmosni ott, nem kell tusfürdővel.

2008. máj. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!