Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mensi alatt mit csináltok...

A mensi alatt mit csináltok éjszaka? Hogy oldjátok meg hogy ne keljen 3 óránként kijárni a wc-re?

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni éjszakai betétet. Ez sokkal nagyobb, és nyugodtabban bírsz aludni. Plusz még sima vattát is betehetsz ez mellé ha úgy biztonságosabb
2009. júl. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Nekem nem mindig kell cserélnem éjszaka, de ha erősebb a vérzés, akkor tampont is használok. Bár ez anyukám szerint nem a legegészségesebb módszer :S .
2009. júl. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nekem éjszaka annyira nincs meg. Fura is, de amikor alszom egyáltalán nem vérzek úgy mint napközbe. Always Ultra Night-ot használok (amikor erős napközben is) és hülyeség tudom meg az én agyamból pattant ki törölközőt rakok magam alá, hogy ha netalántán történne egy kis baleset ne legyen olyan a paplan. Hülyeség mi?

Na én így oldom meg, meg én 3 óránként felse tudnék kellni úgy alszom mint a bunda, eszembe se jut.

2009. júl. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
éjszaka elvileg senkinek nem ,,jön" annyira mert akkor nem mozogsz. talán kétszer volt olyan a 3 és fél év alatt mióta megvan hogy átáztam éjszaka. ha neked annyira erős hogy 3 óránként kéne járni akkor tényleg használj nagyon vastag és hosszú betétet, vagy tampont, de ahogy előttem már mondták az tényleg nem túl egészséges éjszaka...
2009. júl. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én is használom a törölközőt :)
2009. júl. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
21:57-es vagyok ismét. Jaj akkor nem vagyok egyedül. Pedig azt hittem, más nem csinál ilyet. De szerintem is praktikus. Nem de? (Mármint a törölköző használat):D
2009. júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Szerintem is jobb törölközőt tenni mint a paplant összekoszolni!

Nem hülye ötlet szerintem:)

Köszönöm a tanácsokat kipróbálom őket!

2009. júl. 15. 08:04
 8/10 anonim ***** válasza:
én is mindig éjszakai betétet használok de ha netán mégis több lenne akkor célszerű magad alá rakni egy törölközőt aztán azt ki lehet mosni
2009. júl. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Éjszaka nem olyan erős, gondolom azért sem, mert vízszintesben vagy. Tampont ne használj éjszakára, mert 4-5 óránál tovább nem szabad bent hagyni, az idegen test miatt meg a benne alvadni kezdő vér miatt mérgezést lehet kapni, nem egy halálos kimenetelű eset volt ilyen miatt. Nem mindenki érzékeny az ilyesmire, de sose lehet tudni, inkább maradj éjszakára a betétnél.
2009. júl. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
éjszaka nem olyan erős a vérzésem,ugyanolyan betétet használok mint nappalra.Annyi az egész,hogy mielőtt lefekszem teszek egy tisztát,reggel pedig suli miatt időbe kelek így nincs baj(nyáron állítok ébresztőt és ellenőrzöm,hogy kell-e csere.)
2009. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!