Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek szoptatott babája...

Akinek szoptatott babája cumizik is, milyen módszerrel altatjátok el a babót? És ha éjszaka felébred mit csináltok vele?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nappal cicin, sajnos. Este cumival, de nagyon nehéz. Ha éjjel felkel, akkor megszoptatom, nem találgatok, hogy éhes, vagy fázik, vagy miért sír. Olyankor általában együtt elalszunk, és csak reggel ébredek. A férjem haragszik érte, de sajnálom, ez van. ÉN is fáradt vagyok.

Az első gyerekkel is ez volt, szerencsére ritkán kelt, csak fogzáskor, és nem szokott rá az éjszakai állandó szopizásra. Azért ők is szeretnek aludni, ha nincs bajuk.

2010. jún. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, az enyém még szopizik 13 hónapos, este elalvás előtt szopi van, aztán be a kiságyba + cumi a szájba, fogom a kis kezét és elalszik, ha éjszaka felébred visszateszem a cumit a szájába, ha ez se segít, kicsit simogatom a kezét és vissza alszik, de általában a cumi is elég neki!
2010. jún. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert a 11 hónapos babám szopizott, viszont nincs cumija, de jön a tesó, akinek adnék cumit, de nem akarok hülyeséget csinálni.
2010. jún. 25. 22:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is szopizott és csak cicin aludt el ölben, nem bírtam sokáig tartani mikor már volt súlya és ha kivettem a cicin a szájából felébredt nem tudtam lerakni az ágyába. Így szopizott megkapta a cumit azzal elaludt és letudtam rakni a kiságyba mert a szájában volt . Napközben nem adtam neki csak altatáshoz. Most 15 hónapos és csak alváshoz kell még mindig
2010. jún. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az én babám is úgy alszik el,mint a 2. válaszolóé.
2010. jún. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 6,5 hónapos kisfiamnak pár napos korától van cumija. A védőnő ajánlotta, mert teljesen sebes-hólyagos volt a cicim, és azt mondta, nem mindig enni akar a baba, mikor szopik, van, h csak a cumizás érzése kell neki, inkább tegyem a cumit a szájába, ne áztassa a sérült cicit, úgy is sír, ha nem azt akarja, hanem éhes. Így is van. Mindig úgy altattam, h szopott, büfi, megpuszilgattam, beraktam a kiságyba, cumi a szájában, elmondom neki, h nagyon szeretjük, jó éjt, szép álmokat, reggel találkozunk,de ha kell valami, itt vagyunk a szomszéd szobában. 1-2 percig simogatom, aztán mikor még nem alszik puszi és kimegyek. Elalvás után kb 10-20 perce kiesik a cumi a szájából és nem keresi. 4 hetes koráig megszoptattam, ha felébredt, max 1x kelt fel éjszakánként, 4 hetes kora óta nem ébred fel éjjel.
2010. jún. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!