Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Leirna nekem valaki hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leirna nekem valaki hogy hogyan zajlik egy nogyogyaszati vizsgalat?

Figyelt kérdés
Szeretnek feliratni magamnak fogamzasgatlot,de meg sose voltam nogyogyasznal.Amugy meg muszaly levetkozni az orvosnak?Ha nem vizsgalat kell nekem csak egy fogamzasgatlo.A baratnom volt mar es ot csak egy olyannal vizsgaltak ki mint egy ultrahang.utanna felirtak neki.
2009. aug. 8. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem egészen értem, ha fogamzásgátló kéne, akkor mi a bajod a vizsgálattal. Nem akarod tudni, hogy minden rendben van-e?

A rákszűrést is évente meg kell csináltatnid, az sem megy felöltözve. Ezen kívül vérvizsgálatra is szükség van, hiszen a hormonszinted nélkül nem tudja az orvos, hogy milyen gyógyszert írjon fel neked, és ha csak találomra választ egyet, akkor küzdhetsz a mellékhatásokkal.

Nő lettél, akkor szépen évente menj el rákszűrésre és csináltasd meg a vizsgálatkat amik a fogamzásgátlóhoz szükségesek.

2009. aug. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
már ne haragudj kedves első, de megértem a kérdező aggodalmát...én is rettegek a nőgyógyásztól, mert még soha életemben nem voltam és már két éve halogatom az elsőt...egyszerűen úgy érzem, összepisilem magam, ha egy vadidegennek szét kell tenni a lábamat, ráadásul még bele is nyúlkál...talán megnyugtatna, ha pontosan tudnám, hogyan zajlik ez az egész, részletesen....a kérdező is ezért tette fel így a fő kérdést valószínüleg
2009. aug. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a nőgyógyásznál 2 öltöző van.Míg az egyik bent van,addig a másik vetkőzik.Ha végzett,szólítják a másodikat.Én szoknyát szoktam felvenni,hogy mégse álljak ott meztelenül.Doki mondja,h feküdj fel a székre akkor felhúzod a szoknyát,felfekszel, és megvizsgál.1 perc az egész.Nem kell félni,hamar meg van.Nem mondom,h kellemes,de muszáj.amíg írja a receptet,addig kimehetsz felöltözni.remélem tudtam segíteni.
2009. aug. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

pár jó tanács: ne félj, nem bánt. jobb is ha megvizsgál legalább kiderül ha valami baj van esetleg.

ha mész a dokihoz, ojan ruciba menj, ami vagy egy hosszabb felsö, vagy szoknya. igy elég ha a bugyid leveszed(már ha vettél fel:) és miután kimész nem kell ott pucérkodni. ha felfeküdtél az asztalra akkor szépen felhúzod a szoknyád, és kész is.

nekem nö a dokim, és tök jó fej.

és hidd el az én legelsö vizsgálatomnál a tied nem lesz rosszabb. nekem bejött 2 hapi nöyógyász, és rittig úy álltak be h láttak. nagyon kellemetlen volt, de azza nyugtattam magam h ök is nögyógyik, legalább 1000 nállam rondábbat is láttak:D

am me ha csak bogyi kell, akkor ultrahang esetleg vérvétel, pisi ienek, már abbol is sokra jutnak. :D

ne félj, nem lesz baj. igyál meg v 2 dl vodkát elötte és jó... najó ez csak vicc volt... azért járni tudj:D

2009. aug. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első vizsgálat előtt én is paráztam, én szüzen mentem. Elmondod a dokinak, hogy miért mész. Ha kell vizsgálat, akkor kiküld, hogy vetkőzz le. Tényleg jobb hosszabb pólóban vagy szoknyában menni, mert akkor nem érzed annyira kényelmetlennek, hogy elsétálj a vizsgálóasztalig. Mondjuk most már rutinos vagyok, és leveszem a szoknyát is, egyszerűbb így felkepesztetni. Ha a doki jófej, még segít felmászni is. Aztán helyreigazítja a lábaid, megkér, hogy a fenekedet tedd az asztal szélére. Először megnézi a puncidat kívülről, széthúzza a szeméremajkakat, megnézi azokat is. Utána egy hüvelytükröt (ismertebb nevén kacsát) bevezet a hüvelyedbe, és szétnyita. Ha szűz vagy, és így is megvizsgál, akkor kisebb hüvelytükröt használ, nálunk legalábbis így csinálják. Leveszi a kenetet. Aztán kiveszi a hüvelytükröt. Utána 1 (ha szűz vagy), 2 ujját (ha már nem vagy szűz) bevezeti a hüvelyedbe, közben a másik kezeddel megnyomkodja a hasadat alul. Aztán ennyi. Mehetsz vissza felöltözni. Utána újra behív, elmondja, hogy mi a helyzet, ha kell ír vérvételre beutalót, és odaadja a leletet. Nálunk legalábbis így müködik. Az, hogy megvizsgál-e orvos függő, de ha élsz már nemi életet, akkor biztos lehetsz benne, hogy végez vizsgálatot. És ez a te érdeked! És nem kell félni tőle. Az első előtt természetesen parázik az ember, de felesleges. Az orvosnak ez az egész már rutin, és a vizsgálat nem különösen fájdalmas, inkább csak kellemetlen.
2009. aug. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat,de nekem fraszom van attol hogy hozzamerjen!!!Felolem vehet vert akar mit csak ne kelljen levetkozni elotte.Ha elmegyek nogyogyaszhoz,elkuld vervetelre,az alapjan nem tud nekem felirni egy tabit???(amugy mar nem vagyok szuz de akkor se akarok levetkozni neki,egyszeruen rettegek...:( )
2009. aug. 8. 21:29
 7/7 anonim ***** válasza:

mond meg neki h ne legyen ien vizsgálat ha lehet. egyszer hozzád kel h érjen, meg kell h vizsgáljon. és jobb is mert hidd el ha 25 évesen nem lehet kisbabád egy rendellenesség miatt amit amugy ki lehetett volna küszöbölni egy vizsgálattal, abba bele fogsz örülni:S

am az egész csak pár perc, nekem pár másodperc volt, és megnyugtatott... szerintem gondolj közben valami másra.

am meg nekem ugy irt fel bogyót h nem volt vizsgálat:D bár elötte már volt egy pár ultrahang meg vérvétel lehet abbol következtetett.:D

sok sikert:D

2009. aug. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!