Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha császármetszéssel szülök...

Ha császármetszéssel szülök akkor örökre ott marad a heg, és közben elaltatnak vagy nem?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
igen a heg megmarad de a bugyi el fogja takarni, csak Te látod meg férjed vagy akinek megmutatod. ha nincs semmi gáz, nem altatnak hanem epidurális érzéstelenítés lesz.
2012. júl. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bikinivonalban, a szeméremszőrzet felett keresztben vágnak. Teljes gyógyulás után kb. 10 cm hosszú, halvány heg marad, engem nem zavar, és a férjem sem panaszkodott, elvégre ott a két gyönyörű csemete:) Mindkettőt császárral szültem, nem altatásban, hanem spinális érzéstelenítéssel (ez csak első blikkre ugyanaz, mint az epidurális, valójában más, könyvtárnyi irodalma van a neten). Miután kiderült, hogy muszáj császározni, én ilyen érzéstelenítést szerettem volna, az orvosom is ezt javasolta, hacsak nem szól komoly érv az altatás mellett, gészségügyi szempontból is ez a jobb, én meg így nem csak testben voltam ott a gyerekeim születésénél, hanem lélekben is. Már nem fogok szülni, de ha újra ilyen döntést kellene hoznom, hogy altatás vagy spinális érzéstelenítésben ébren császározzanak, akkor újra a spinális mellett döntenék.
2012. júl. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!