Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aggódom, segítséget kérnék...

Aggódom, segítséget kérnék szülés utáni hajhullás, kopaszodás témában?

Figyelt kérdés
5 hónapja szültem és tudom, h elvileg normális a hajhullás ilyenkor. A gondoom inkább az, hogy a halántékom és a homlokom felöl látványosan szinte kopaszra ritkult a hajam. Van még pár szál, de nem sok. Ott is visszanő majd, vagy inkább menjek dokihoz ezzel? És milyen dokira tartozik ez a fajta tünet?
2012. júl. 30. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy vissza nő e, és mennyire azt nem tudom. De szerintem bőrgyógyászt kell vele felkeresni, ha gondolod.
2012. júl. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valamilyen gyulladás van a szervezetedben, a hajhullás általában arra utal. Szerintem inkább házi orvoshoz menj, majd beutal vérvételre és egyéb vizsgálatokra, ha szükségét látja. Fogaid rendben vannak? Lehet akár egy gennyes, gyulladt fog miatt is.
2012. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
járok fogdokihoz kezelésekre, vannak kissé gyulladt területek, de semmi komoly, gennyes v ilyesmi
2012. júl. 30. 12:54
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Sajnos én is így jártam szülés után, minden hajmosás után sírtam, szinte csomókban hullott. Nekem a homlokomnál ritkult meg. 10 hónapos koráig szopizott a kisfiam, ahogy "elhagyta"a cicit, magától kezdett visszanőni a hajam...

2012. júl. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már elkezdtem szedni vasat is, hátha... :)
2012. júl. 30. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!