Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már elviselhetetlen. Ez normális?

Már elviselhetetlen. Ez normális?

Figyelt kérdés

Mindig is sok volt a vér menstruáció alatt,arról is hallottam,hogy ez a mennyiség egyre több lesz.

Utoljára június 15-én jött meg,egész júliusban semmi híre és tegnap jött meg egy hónap szünet után.Lehet ezért most több vér?

Mert este másfél-két órát bírt a normál tampon,így lehetetlen kipihenni magam.Most gyógyultam ki egy betegségből,lehet az is közrejátszik?

Mindig tudom,hogy ha megjön,akkor azokon a napokon úgyse tudok normálisan aludni,de ami most van az már borzalmas...Mit tehetek?Vagy tudjam be a betegségnek,esetleg annak,hogy egy hónapra kimaradt? :(

14/L



2012. aug. 3. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Mióta menstruálsz? Lehet, hogy a betegségednek is köze van hozzá.
2012. aug. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Idén 3 éve,és a 3 év alatt,valami oknál fogva,július mindig kimaradt. :/

Elég sokat betegeskedtem a nyáron,kaptam antibiotikumot is.

Már tanácstalan vagyok. :/

2012. aug. 3. 12:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. A legbiztosabb az lenne, ha orvost kérdeznél.

[link]

Ha tőle kérdezel, akkor biztosabb választ fogsz kapni, mint itt bárki mástól. Minden jót Neked! :)

2012. aug. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket!Ha enged majd kérdést írni,akkor írok neki. :))
2012. aug. 3. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!