Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretnék elkezdeni fogamzásgá...

Szeretnék elkezdeni fogamzásgátlót szedni, amihez ugyebár el kell menni a nőgyógyászhoz, de még sose voltam, és tartok ettől. Most hogyan vegyem rá magam? :S

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 23:32
 1/4 anonim válasza:
62%

Amikor én felirattam meg sem vizsgált a nőgyógyász, de ha azt akarod, hogy ne vizsgáljon meg mond azt, hogy most éppen menstruálsz.


Amúgy mindenképpen javaslom az éves szűrést, de szerintem magán rendelésre menjél, mert ott kedvesebbek az orvosok!

2009. júl. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Ha szexelni van eszed és bátorságod, akkor legyen benned annyi "vagányság" is, hogy egy szakemberhez eltolod a seggedet, aki napjában több tucat lyukat lát és ő nem a nőt látja benned, csak egy pácienst.

Hajrá :)

2009. júl. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez bunkó volt az utolsó részéről. Én elhiszem hogy nem könnyű elmenni az "első" vizsgálatra, de muszáj, ha tabit akarsz szedni. NYugodj meg, megvizsgálnia szerintem muszáj lesz meg elküld majd vérvételre is (igaz vannak olyan dokik, akik nem küldenek el, nekem is ilyen volt, amikor felirták magánrendelésen). Sok sikert!
2009. júl. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát remélem azért hogy vér vételre nem kell elmennem, mert attól iszonyatosan rosszul szoktam lenni. Midig majd elájulok :S És hát a 2. komi tényleg nem esett valami jól.
2009. júl. 26. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!