Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A problémám hogy fáj a nunim...

A problémám hogy fáj a nunim kb 2 napja és pisilésnél csip, meztelenül mászkáltam a lakásba lehet hgy felfáztam? Mert nem hiszem hogy hüvely gyulladás. Szexuális életet élek de nagyon picit fájt mikor együtt voltam a párommal.

Figyelt kérdés
Orvoshoz nem akarok menni mertha felfázás otthoni gyogymodok is vannak gondolom és ha van vki tud egy párat mondani
2012. aug. 7. 11:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

"23 éves vok nem tudom honnan veszed a 13 éveset"

Az írásmódodból, hogy rettegsz a nőgyőgyásztól, nuni-nak a kislányok hívják a nemi szervüket, vagyok helyett vok.

Hirtelen ennyi!

:D

2012. aug. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Miért baj, ha egy 23 éves lány nuninak hívja a nemi szervét? Teljesen normális megnevezés az is, kortól függetlenül.
2012. aug. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
vér vagy genny nincs benne mert látom csak csip gy kicsit meg fáj a nunim de cickafarkfü teárol olvastam hogy ülööfürdőt lehet csinálni meg belekell mártani egy törölközöt vagy valamit és a hasamra akni foron az is hat rá elvileg erről vmi vélemény?mert ha a házi orvosnak mondom h valoszinü h felfáztam de elmondom neki h picit fáj is akkor az is rá tartozik ?mert szerintem a punci fájás az már nem az ő hatásköre :)
2012. aug. 7. 16:56
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha felfázástól fáj a puncid, akkor az a háziorvosra is tartozik szerintem, de ha kell, ő úgyis tovább küld.
2012. aug. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
a gennyet nem látod hogy van-e a vizeletedben.
2012. aug. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
a vért sem látod feltétlenül. ártani nem hiszem, h fogsz a cickafarkas akármiddel, de én a helyedben holnap elmennék orvoshoz. mellesleg mondom, h a hólyaghurut a hátig is kisugározhat, a szeméremcsontod felé is... attól, h te azt érzed, h fáj, még egyáltalán nem biztos, h az a fájdalom eredete.
2012. aug. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Nem lehet hogy valami seb van rajta??
2012. aug. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
ülőfüdrőt csináltam és elmult amin én is csodálkozom.hogy mitől volt ez az egész nem tudom :)de ezek szerint hatott.amugy köszi a válaszokat
2012. aug. 14. 06:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!