Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek is sok hajatok hullik...

Winnie27 kérdése:

Nektek is sok hajatok hullik ezen a nyáron?

Figyelt kérdés
Alig merem fésülni, annyi hajam kijön, ez van kb. 2-3 hete. Igaz, szőke satíroztatni szoktam azt is kb.3-4 havonta (a lenövést most már) balzsamozom, ritkán szárítom hajszárítóval, de ennyire még sosem hullott. Voltam vérvételen, annyi van a leletben, hogy kicsit gyorsabban alvad a vérem a normálnál. Nagyon megvagyok ijedve :(
2012. aug. 8. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem most szinte egyáltalán nem hullik.

1 éve viszont rengeteg kihullott, nem jöttem rá mitől. Volt előtte pár hónappal egy elhúzódó arcüreggyulladásom, attól is lehetett. Olvastam, ha hasonló sokk éri a szervezetet, pár hónap múlva jelentkezik hajhullás. Nekem 1-2 hónap alatt elmúlt, de szinte felére csökkent a volumene, csak összekötve tudtam hordani. Kb. fél év alatt helyrejöttem, új hajszálak nőttek a kihullottak helyére. Azt hiszem, nézni kell azt is, hogy letörik a haj vagy a végén ott van egy kis fehér gumó. Már nem emlékszem, melyik a jobb, nézz utána.

A balzsam se túl jó szerintem, tömény vegyszer az is, keress valami természetes hajpakolást.

A trombocitaszám nekem is magasabb picit az átlagnál, nincs semmi jelentősége, már tizenakárhány éve ilyen, max. annyi, hogy nem javasolt fogamzásgátlót szedni.

2012. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon hullik a hajam kb 2-3 hete.Fogalmam sincs mi lehet az oka.Nem festem,melírozva sincs.Milyen sampont használsz?Váltottál mostanában bármilyen hajápoló szert?Én most váltottam Syoss-ra,de nem vált be,nagyon zsíros tőle a hajam és azt sejtem,hogy a hajhullást is a sampon váltja ki.
2012. aug. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem szerencsére nem számít a sampon, általában head and shoulders-t használok, vagy Baba sampont. Már nem ártana a végéből vágatni, mert eléggé szálkás, remélem, hogy azért hullik a hajam. Jövőhéten megyek vissza a nőgyógyászhoz a vérvétel eredményével (fogamzásgátlót akartam, de szerintem így az ki lesz lőve), megkérdezem tőle, hogy a leletemben minden oké, mert mindenki azzal nyugtat, hogyha baj lenne, a vérvételből lennének jelek rá.
2012. aug. 9. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!