Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet valami baj van velem?...

Lehet valami baj van velem? Vagy ez mindenkinek ilyen? (lent bővebben)

Figyelt kérdés
A hüvelyemben egész mélyen az ujjammal érzek valami keményet. Olyan, mint egy "félsziget"a tengeren. Úgy elkülönül a hüvelyfaltól és mitha ott "lebegne". Eddig ez nem volt, csak kb. egy éve érzem. Normális? Ma megyek nőgyógyászhoz. Vagy nem kell?
2009. júl. 21. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
azér elmehetsz, ártani nemfog. amúgy nemtom mi lehet az, nekem asszem nincsen sziget a hüvelyemben, megnéztem direkt most :D jahogy ez félsziget....hát félszigetem nekemis van, ott fenn.és kicsit ilyen érdesebb, meg keményebb. ha arra gondolsz, akkoraz természetes. csak nemtom mi a neve, de majd vki úgyis megmondja aki jártasabb ebben.
2009. júl. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, megnyugtattál!:) Elmegyek azért ma a dokihoz.

De ezt hogy a fenébe kérdezzem meg tőle, hogy ez normális-e?:O

2009. júl. 21. 11:52
 3/6 anonim ***** válasza:

:) Az a méhszájad, és mindig is ott volt, csak a ciklus folyamán változik. Figyeld meg, mielőtt megjönne a menstruációd, előtte pár nappal nagyon lent van, és zárt azért érzed. Termékeny (ovulációs) napo(ko)n fedig fennt van és nyitott, nem érezheted az ujjaddal. Különben nagyon nem tanácsos felnyúlkálni magadnak, mert könnyen össze tudsz szedni valamilyen bacit!!

Remélem tudtam segíteni...

2009. júl. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen tudtál segíteni, köszönöm.

De ha nem tanácsos magamnak felnyúlkálni, akkor a tamponnal vagy éppen a szexszel mi a helyzet?

2009. júl. 21. 14:57
 5/6 anonim ***** válasza:
a tampon használata előtt meg kell mosnod a kezed a szexnél meg azért van az óvszer =)
2009. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gyógyszert szedek, nem használunk óvszert, allergiás vagyok rá:S
2009. aug. 7. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!