Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért fura mindenkinek, hogy...

Miért fura mindenkinek, hogy egyáltalán nem vagyok szégyenlős? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Nálunk lakik bátyám egyik haverja, aki 24 éves (bátyám már nem itt él velünk), "miénk" az emelet, ahol van ugye a szobánk, és egy fürdőszoba.

Nem tudok csukott ajtónál fürdeni, mert nagyon klausztrofóbiás vagyok.. Sokszor van, hogy lát fürdés közben, vagy pl amikor jövök ki a fürdőből, és csak törölköző van rajtam, esetleg egy szál bugyiban, mert úgy szoktam aludni.

Különben tök jóban vagyunk, bár keveset beszélgetünk, de minden este mikor hallja, hogy lefekszem, bejön, beszélgetünk kicsit, jóéjszakát kíván.. :) Tök aranyos szerintem. :)

Mások szerint folyamatosan stírölhet engem, merthogy húú én milyen jó csaj vagyok (nem én gondolom ezt magamról, egyedül csak mellemmel vagyok elégedett:DD)


Szóval aki ezt tudja, hogy ez így megy nálunk, a barátaim is néha megjegyzik, hogy ez milyen fura, szüleim bár már nem szólnak érte, de néha olyan furán néznek ránk, mintha lenne köztünk valami.. :/


15/L


2010. szept. 16. 20:03
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Különben azért írtam ennyi részletet, hogy tisztán lássátok a sztorit. Ha valami nem világos, kérdezzetek . :)
2010. szept. 16. 20:04
 2/37 anonim ***** válasza:
97%
Ez nekem is fura. Én nem tudnám illegetni magam mindenféle idegen előtt, de te tudod.
2010. szept. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
97%
Hát, a szüleid helyében én is meglepődnék, ha bejárkálna a szobádba egy gyakorlatilag idegen hapsi esténként. És hidd el, nem a szégyenérzeted hiánya miatt lepődnek meg, hanem ezen a viselkedésen, szóval ez nem szégyenlősség nem szégyenlősség kérdése, én a helyedben nem engedném be, csak ha fel vagyok öltözve, vagy akkor se, még csak 15 éves vagy. A klausztrofóbiás dologról nem tehetsz, szóval nem a te hibád ez a fóbia, de akkor is megkérheted rá, hogy várjon már a szobájában 20 percet.
2010. szept. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
96%
Hát bocs de nekem ebből az jön le h eléggé élvezed h van egy "rajongód" :P:P
2010. szept. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Nekem fel se tűntek ezek a dolgok, csak amióta mondták. Ha egyszer együtt lakok vele.. :/
2010. szept. 16. 20:08
 6/37 anonim ***** válasza:
95%
Erre próbáltam kilyukadni én is, hogy nálad nem szégyenlősséghiányról van szó, egyszerűen imponál, hogy annak a hapsinak tetszel. Ezt azzal is bizonyítottad, hogy elmondtad másoknak, mivel leírtad a véleményüket is. Ha természetesnek vennéd, akkor meg sem említetted volna nekik.
2010. szept. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
96%

Hát, kezdjük ott, hogy én idegenek előtt nem mutatkoznék meztelenül, főleg nem fürdés közben. :)

Te tudod. Csak szerintem ne maradj vele kettesben. Még a végén túl sokat ábrándozik. Ha mondjuk ez kell neked akkor hajrá. :D

2010. szept. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem szegyenlosseg kerdese. Nekem is ugy tunik, hogy te valamit akarsz tole es neki sincs ellenere. Ez egy jo, izgalmas jatek mindkettotoknek. Szerintem ledegradalo, hogy mutogatod magad neki, de te tudod...15 evestol ez igen furcsa es a szuleid helyeben nem engednem.
2010. szept. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Nem imponál, tényleg nem vettem észre. Barátnőm nálam aludt egyszer, és ő mondta nekem ezeket a dolgokat.. :/
2010. szept. 16. 20:10
 10/37 anonim ***** válasza:
95%
Na ez meg a másik! Szülőként én is meglepődnék, hogy minek jár be a 15 éves pucér lányomhoz egy nála majdnem 10 évvel idősebb fazon jóéjszakát kívánni...
2010. szept. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!