Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindenki elítéli őket, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki elítéli őket, mégis ők kellenek mindenkinek. Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Próbálom tömören felvázolni a helyzetemet.Hát idegenek,barátok, szerint "szép"vagyok...mondjuk ez tök relatív...mindegy,a suli is jól megy,nem vagyok beképzelt liba,akit a vásárláson kivül más nem érdekel.17 éves vagyok,és még sincs senkim..Persze ez nem tragédia,de hát csak emberből vagyok,és úgy hiányzik,hogy megölelgessek valakit,valódi szerelem.Mégis azok a lányok kellenek szinte mindenkinek,akik bulikba hulla részegen fetrengenek az árokban,3 randi után már az ágyban kötnek ki.Mindenki elítéli őket,mégis mindenkinek ők kellenek.Nem értem miért?És ilyenkor felmerül a kérdés,hogy velem van a baj?Én vagyok régi módi,hogy igenis kezdeményezzen a fiú.?!Min kéne változtatnom,hogy merjenek közeledni felém,és ne jégkirálynőként tituláljanak?Huh bocsi a hosszú szövegért : )
2011. okt. 12. 16:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Igen veled van a baj igaz én is 17 éves vagyok sose volt senkim meg nem is lesz de leszarom mert ilyen nagy ótvar ribancoktól hányingerem van.
2011. okt. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ha írsz egy lakhelyet és mutatsz magadról egy képet meglátjuk mit hozhatunk ki a dologból ketten ;)
2011. okt. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten nem bírom a buliban fetrengős csajokat, a bulikban sem ézem igazán jól magam. A kedves, visszafogott lányok tetszenek. Egyetlen egy probléma van: én nem tetszem nekik.

Na akkor kivel van a baj? :P

2011. okt. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ja, 19/ F voltam (előző)
2011. okt. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Félre ne értsétek,ez nem egy hirdetés : D egyszerűen csak nem értem,hogy semmibe veszik őket,de végül is csak ők kellenek
2011. okt. 12. 16:58
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek ők kellenek, csak a jóképű és menő srácoknak, akiket te észreveszel.
2011. okt. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:

17/F

Pontosan egy hasonló kérdést akartam feltenni az előbb. Az én helyzetem ugyan ez, csak a másik oldalról. Hát, jobb ha beletörődünk, amíg nem jön valami csoda ;)

2011. okt. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Néha annyira eszeveszettül magányosnak érzem magam,persze vannak barátaim,családom,de az teljesen más.Olyan mintha egy űrt éreznék,mintha hiányozna a másik felem : /
2011. okt. 12. 17:02
 9/23 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten szeretem a jégkirálynőket... Az volt igazán demotiváló, mikor kiderült, h a csaj, akire azt hittem, jégkirálynő, és megszereztem, kiderült, h csak 2 hétig kellek neki, mert amúgy bárkit megkapna. fuj.
2011. okt. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Azét az olyan lányok kellenek mindenkinek, mert értük nem kell teperni, a problémáikat meg a műkörmösükkel is meg tudják beszélni.

Szerencse, hogy én nem vagyok ilyen, és a pasim is normális volt, szánt rá időt és energiát, hogy ne egy gyökér agyatlan ribanc legyen a barátnője.

2011. okt. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!