Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a petefészkem a...

Miért fáj a petefészkem a szex elején? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kb. egy hete szúr a petefészkem mikor a barátommal elkezdünk szexelni. De ez max. egy percig tart, aztán elmúlik. Eddig soha nem volt ilyen és semmi más panasz. Két hete voltam nőgyógyásznál és semmi problémát nem talált, ez kb egy hete kezdődött. Valakinek volt/van ilyen?

2012. aug. 11. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Nálam is van ilyen, de én sem tudom az okát :/
2012. aug. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És neked sokáig tart? És mit szoktál ilyenkor csinálni? Csak úgy megvárod hogy elmúljon?:)
2012. aug. 11. 14:42
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is szokott az elején ha túl "mélyre" megy,vagy a menzesz utáni napokban. kb 2-3 percig tart,kicsit óvatosabban csináljuk és elmúlik.
2012. aug. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
lehet hogy ez lehet a probléma mert csak akkor van így mikor én vagyok felül..
2012. aug. 11. 14:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát csak a hónap bizonyos időszakain van, nem mindig, de most hirtelen nem is tudom, hogy menzesz előtt vagy után. Azt hiszem előtte. Általában csak addig tart amíg maga a szex, de néha abba is hagyjuk emiatt :(
2012. aug. 12. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!