Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig lehet a gombát halogatni?

Valaki : kérdése:

Meddig lehet a gombát halogatni?

Figyelt kérdés
Szerintem gombás fertőzésem van, mert "ottlent" állandóan nedves vagyok, és a fehér folyásom ömlik, kb,mint egy niagara. Más tünetem nincs. De szerintem gomba lehet, mert mindig csőfarmert meg műszálas bugyit hordok. Időpontom 2,5 hónap múlva van dokinál. Addig nem lesz komolyabb baj szerintetek belőle? ( Mondjuk meddőség vagy ilyesmi)
2012. aug. 15. 10:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Ne akard halogatni, mert ráterjedhet a belső nemi szerveidre és meddő is lehetsz!
2012. aug. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ne hordj szűk nadrágot és műszálas bugyit!
2012. aug. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De nem tudom nem halogatni, sehol nincs hely a dokinál előbb :((( Megpróbáltuk
2012. aug. 15. 10:48
 4/20 A kérdező kommentje:
Azzal már leálltam
2012. aug. 15. 10:48
 5/20 A kérdező kommentje:
Most is inkább szoknya van rajtam
2012. aug. 15. 10:49
 6/20 anonim ***** válasza:

Ha gombás fertőzésed van, az sürgős esetnek számít, nem kell időpont, bemész a nőgyógyászatra a járóbeteg ellátásra és amint tudnak (nyilván az időpontosok elsőbbséget élveznek) fogadnak. De még aznap.

Nem szabad halogatni. Sajnos a fertőzés elkezdhet felfelé terjedni és csúnya gyulladásokat tud ott is okozni, nem csak alul.

2012. aug. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint. Az illatosított intim cuccokat is felejtsd el!
2012. aug. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
30%
Menj magánhoz ott van időpont. Olyan nincs hogy nincs. Ha terhes valaki akkor is várjon szerinted 3 hónapot hogy sorra kerüljön? ez hülyeség....Amugy ne halogasd mert nem biztos hogy gomba lehet más is. Viszket is? ha nem akkor nem gomba. Mivel ezt nem írtad csak az erős folyást az utalhat másra is. a csőfarmer nem gond a műszálas bugyi igen. szerezz be pamut bugyikat. pár száz Ft-ért is lehet már kapni....
2012. aug. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Bármilyen fertőzésed is legyen, mert lehet akár bakteriális vagy bármilyen gyulladásod, most akár később, az elsőbbséget élvez, ne várj vele.

6-os voltam amúgy.

2012. aug. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem viszket meg semmi. Csak folyik,mint állat.

Anya szerint várjuk meg az időpontot,meg biztos nincs semmi bajom, de én már eldöntöttem, hogy megoldom akkor én magam.

Arra gondoltam, felmegyek a háziorvoshoz egy sűrgősségi beutalásért, csak az a gond, hogy 1., Szerintem arra, hogy sok a folyásom, nem fog adni 2., Ha meg ad és kiderül,hogy nincs is semmi bajom?

Szóval elég bizonytalan vagyok

2012. aug. 15. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!