Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig lehet a gombát halogatni?

Valaki : kérdése:

Meddig lehet a gombát halogatni?

Figyelt kérdés
Szerintem gombás fertőzésem van, mert "ottlent" állandóan nedves vagyok, és a fehér folyásom ömlik, kb,mint egy niagara. Más tünetem nincs. De szerintem gomba lehet, mert mindig csőfarmert meg műszálas bugyit hordok. Időpontom 2,5 hónap múlva van dokinál. Addig nem lesz komolyabb baj szerintetek belőle? ( Mondjuk meddőség vagy ilyesmi)
2012. aug. 15. 10:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha halogatod, akkor nem lesz jó vége.
2012. aug. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Na de szerinted ha ezzel, hogy " nagyon sok a folyásom legyenszíves hozza előrébb a kivizsgálás időpontját" felmegyek a dokihoz, nem küld el? Amúgy se normális a háziorvosom... Azért megpróbáljam?
2012. aug. 15. 13:39
 13/20 anonim ***** válasza:
a nőgyógyászatra szerintem nem kell beutaló.
2012. aug. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Időpont kell. Nekem október 29-re van. Azért, mert nálunk 4 város jár ugyanabba a kórházba nődokihoz.
2012. aug. 15. 13:48
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekem a legutolsó gombás fertőzésem úgy nézett ki, hogy színtelen, szagtalan nagyon erős folyásom volt, kb. mint aki bepisilt és nem viszketett. De mégis fertőzés volt. Én is beutaló és időpont nélkül mentem. Ahogy volt egy kis idő, behívtak, megvizsgáltak és kaptam gyógyszert.
2012. aug. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Utolsó milyen gyógyszert kaptál?
2012. aug. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Sem beutaló, sem időpont nem kell, ha sürgős esetben keresed fel az orvost. Ez sürgős eset. Odamész, a recepciónál megmondod, hogy sürgős, kivárod sorod (hosszú lesz), és megvizsgálnak. Emiatt nem kell sürgősségi beutaló.
2012. aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Fluconer kapszulát kaptam én is és a férjem is, plusz a hüvelyflóra helyreállítására gynoflor hüvelytablettát.

15-ös voltam.

2012. aug. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nemtudom,valami hüvelykúpot. De nem vett kenetet,meg semmi,csk felírta és kész.
2012. aug. 17. 22:22
 20/20 anonim ***** válasza:
Megint az első válaszoló vagyok. Menj egy olyan orvoshoz, aki kenetet is vesz, nem csak ránézésre diagnosztizál, ugyanis a gombának több fajtája van, és csak kenetvétellel lehet biztosan megállapítani, hogy melyik fajta okozza a panaszaid. Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. aug. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!