Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Húsz éven felül, de szűzen...

Húsz éven felül, de szűzen hogy vizsgál meg az orvos?

Figyelt kérdés
csak külsőleg esetleg végbélen keresztül vagy már rendesen hüvelyi úton? És ha így akkor már rendesen mindenféle eszköz használ mint a nem szüzeknél? nem fog ezzel kárt tenni bennem?
2012. aug. 15. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy mi a bajod és milyen a szűzhártyád. Ha hüvelyen keresztül megtud vizsgálni anélkül, hogy a szűzhártyád megsérülne, akkor úgy fog.
2012. aug. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
vérzési rendellenesség amióta csak menstruálok
2012. aug. 15. 15:35
 3/12 anonim ***** válasza:

nem akarlak elszomorítani de vlsz végbélen keresztül

kivéve ha szabályos gyűrű alakú a szűzhártyád és nagyon rugalmas és keskeny

2012. aug. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Milyen rendellenesség? nem rendszeres? mert ha ez a probléma akkor hormon vizsgálat kell. Kárt nem fog tenni benned nyugi, nem azokat az eszközöket használja.
2012. aug. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
Ez a végbeles dolog nagyon durva neked, én akkor inkább arra szavaznék hogy szakítsa át a szűzhártyát, attól még ugyanúgy szűz maradsz abból a szempontból hogy nem voltál férfival. De ha Te nem idegenkedsz a végbélen keresztülitől akkor nincs gond....
2012. aug. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
teljesen rendszertelen, sose tudom hogy az adott hónapba lesz vagy sem és ha igen akkor mikor.
2012. aug. 15. 15:44
 7/12 anonim ***** válasza:

16évesen szűzen is hüvelyen keresztül vizsgáltak meg. Nagyon óvatosan, a szűzhártyám ép maradt. Azt hiszem használt kacsát, de erre nem pontosan emlékszem (15 éve volt). UH az hasi volt.

Én igazából nem szerettem volna a végbélen keresztüli vizsgálatot.

2012. aug. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
Akkor valószínű hormon probléma. az inkább endokrinológusra tartozik eleve, de természetesen kell nőgyógyászati vizsgálat is hogy egyáltalán mi a helyzet bent. lehet ott is probléma. pl nem jól kifejlődött petefészek vagy ciszta, myoma bármi.
2012. aug. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szia!nekem is hasonló a problémám 6 hónapja,engem hüvelyen keresztül,hüvelyi ultrahanggal és kacsával vizsgált meg szüzen
2012. aug. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
de én úgy tudom, hogy hüvelyi ultrahangot nem is szabad használni ilyen esetben.
2012. aug. 15. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!