Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért bírál felül az orvos?

Miért bírál felül az orvos?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok. Üres petezsák szikhólyaggal. Közös megegyezéssel szeretném megszakítani a terhességet. Elmentem egy magánklinikára, hogy belekezdjünk ebbe a sajnálatos procedúrába. A petezsák üres. Mégis az orvos azt mondta , várjunk egy hetet. Miért? Ha fizetek a beavatkozásért, nem is keveset és tTörvény szerint 6 hetesen lehet először ilyet végezni, akkor miért gyötör még egy hétig????? Alaposan átrágtuk, és ezt a döntés hoztuk meg. Van joga az orvosnak ehhez?
2012. aug. 13. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha üres a petezsák, akkor már nem vagy terhes , minek csináljon abortuszt? Simán felszívódhat. Akkor meg nem kell az abortusz.
2012. aug. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat a naturális szóhasználatért:


Miért akarod kikapartatni magad ha 1-2 napon belül akár magától is megindulhat a vetélés?


De az is lehet, hogy sokkal kisebb a terhesség, ha csak 5 hetes, akkor rendben van az üres petezsák. Jó döntést hozott, hogy vár. 6. héten nem szokás missed ab-ot csinálni.

2012. aug. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt mondja, h hátha lesz benne majd embrió. De ez teljesen mindegy, ha én nem szeretném a terhességet megtartani. Fizetek, hogy elvégezzék, akkor meg miért kell várni?
2012. aug. 14. 07:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondtad az orvosnak hogy te egyáltalán nem akarod ezt a "babát"?

Lehet hogy azt hiszi hogy azért akarod elvetetni mert nincs benne embrió?

Sajnos ez nem így megy hogy bemegyek egy klinikára hogy kikapartassam magam, beletelik 1-2 hétbe mire megcsinálják a legtöbb helyen.

Gondolom a doki szeretné megvárni hogy lesz-e benne baba, vagy tényleg egy sajnálatos üres petezsák marad-e.

Szerintem várj egy hetet még, valószínű hogy így is-úgy is csak 1 hét múlva kerülne rá sor.:((

2012. aug. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok


Ja értem, hogy egyáltalán nem szeretnéd.


De egyet értek a 4.-kel, szerintem sem zajlik ez le 1-2 nap alatt. Még egy 10-11 hetes bizonyítottan elhalt magzat utáni műtét is jó pár nap. :(


Kitartás...!

2012. aug. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!