Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki fogok ebből valaha is...

Ki fogok ebből valaha is gyógyulni?

Figyelt kérdés
Sose volt még semmilyen kapcsolatom férfival,ennek ellenére 6 hónapja folyamatosan azt hiszem,hogy terhes vagyok,abortuszra teszek félre pénzt,pszichiáternél voltam,nem nagyon segített
2012. aug. 23. 11:05
 1/7 anonim válasza:
71%
ez ijesztő... miért hiszed azt? beképzeled magadnak a tüneteket?
2012. aug. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen,beképzelem,ha hőemelkedésem van,akkor azt is tünetnek veszem,pedig tudom,hogy ezt a petefészek cisztám okozza
2012. aug. 23. 11:13
 3/7 EagleHUN ***** válasza:
100%

Ha ez nem kamu:

-Pszichiáterhez súlyos hiba menni, az gyógyszereket(drogokat) ad a lelki problémákra, amikkel megpróbálják elnyomni az érzéseid, mindet és nem csak azt amit el szeretnél. Közben ezek az erős szerek gajra vágják a megmaradt egészséged is.

-Pszichológust keress inkább föl, az meghallgat és tanácsokat ad.

-Beszélgess a szüleiddel és a legmegbízhatóbb jó barátaiddal is ezekről.

-Szedj multivitamint/ásványi anyag komplexet/pro biutikumot/omega 3 -at.

Mert valamilyen hiány betegség is okozhatja a tüneteidet:

[link]

-Keresd fel a háziorvosod és kérd meg hogy szeretnél teljes hormonális vizsgálatot (BP-en van ilyen tudtommal) és vagy pajzsmirigyvizsgálatot (megyeszékhelyeken is van), utaljon be!

Mert a cisztásodás a női hormonokkal és a pajzs miriggyel is összefügg! És a hormonzavar is okozhat ilyen lelki problémákat.


Még mielőtt teljesen félrekezelnek, mint a páromat. :S

2012. aug. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

szia!köszönöm,hogy írtál,nem kamu!ez van sajnos 6 hónapja,nagyon rossz...rosszabb,mint amikor szívbetegségem volt,

pajzsmirigyemet nézték,negatív lett,teljes hormonkivizsgálásra most megyek

akkor pszichológust felkeresem

2012. aug. 23. 11:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem miért teszel félre abortuszra pénzt?Miért nem tartanád meg a gyereket ha ennyire odaképzeled magadnak.Amúgy is a hajnali többszöri ébresztő pelenkacsere,etetés jobb bármilyen terápiánál,visszahúz a földre nem jár az eszed hülyeségeken.
2012. aug. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem szeretnék gyereket egyáltalán
2012. aug. 23. 12:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Jesszus, 3-mas, mi volt a tünete és hogyan kezelték félre? És ki, hol?
2012. okt. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!