Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha valaki 25 évesen nem...

LidoKain kérdése:

Ha valaki 25 évesen nem kívánja a szexet nő létére csak hetente, másfél hetente egyszer az 1 éves kapcsolatában, akkor az mögött húzódhat valami betegség, hormonváltozás esetleg?

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, mivel mindenkinek másak az igényei, valaki naponta többször is tudná, valakinek elég csak hetente. Ettől még nem beteg az illető. Olyan párt kell találni, aki hozzád hasonló és akkor nem lesz ebből probléma. A párod önkielégítési szokásaiból tudhatod, hogy kb. mire számíthatsz.
2012. aug. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a terhességem első harmadában csökkent le az igényem heti 1-re, vagy volt, hogy annyit se kívántam. Előtte heti 3 aktusra azért szükségem volt. Nem vagyunk egyformák, valóban mindenkinek mások az igénye. Az 1 év alatt korábban másképp volt? Úgy értem ezelőtt gyakrabban igényelte a szexet és azért merült fel a kérdés, mert most hirtelen megváltozott az illető ilyen téren? Mert lehet, hogy az érzéseivel van a gond a párja iránt, és nem a hormonjaival
2012. aug. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen ezt ő maga is állította, h a kapcsolatunk előtt is sokkal jobban kívánta a szexet, de már a kapcsolatunk elején sem volt annyira oda érte...a saját bevallása szerint még azelőtt változott meg mielőtt összejöttünk volna.
2012. aug. 26. 05:04
 4/4 A kérdező kommentje:
Annyival ki kell még egészítenem, h igen az elején többet voltunk együtt, de akkor is látszott már rajta az amit mondott! :(
2012. aug. 26. 05:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!