Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves vagyok és már 10...

16 éves vagyok és már 10 napja tart a menstruációm, viszont kevés jön és barnás színű de kissé zavar és nem tudom mi lehet az oka. Miért van ez? Fogamzásgátlót nem szedek. Ha valakinek volt már ilyen írjon!

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Előfordult már nálam is, de olyankor már csak egy kis maszatolás volt, s utána magától elmúlt.
2012. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ciszta, mióma, hormonprobléma. Mindenképpen orvoshoz kell menned!
2012. aug. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaza van a 2. válaszolónak. Jobb ha orvoshoz mész.
2012. aug. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik el egy héten belül, akkor érdemes lenne orvoshoz elmenned.
2012. aug. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 flora08 ***** válasza:
Jól rád ijesztettek az előttem szólók:) Nem biztos, hogy baj van, én is pontosan ugyanezzel a problémával mentem el dokihoz 17 évesen. Meg voltam ijedve, de a nőgyógyász megvizsgált és azt mondta, hogy alacsony a szervezetemben a sárgatest hormon szintje, azért ilyen hosszú a menstruációm. Elkezdtem fogamzásgátlót szedni és lerövidült a menstruációm hossza, sőt teljesen jól beállt a ciklusom. Félre ne érts, nem azt mondom, hogy szedj te is gyógyszert, csak meg akartalak nyugtatni, hogy nem biztos, hogy ciszta, vagy ilyenek. Mindenképpen menj el dokihoz és ne félj:)
2012. aug. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!