Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, ti hogy oldjátok ezt meg?

Lányok, ti hogy oldjátok ezt meg?

Figyelt kérdés
Már 4 éve menstruálok, de egyszerűen nem tudok leküzdeni egy problémát. Amikor megvan, sajnos nem vonhatom ki magam a forgalomból, pláne ha suli is van, de egyszerűen egyfolytában attól félek, hogy átázok/átáztam. Hiába tudom, hogy nagyon odafigyelek erre, mégis mindig ott bujkál a kisördög, hogy mi van ha...amikor nevet valaki a közelemben, vagy csak néz ilyenkor egyfolytában attól félek, hogy rajtam nevetnek, mert "baleset" ért. Mit csináljak, hogy ne ezen járjon az eszem? Így ez nagyon rossz. Sajnos tampont nem használhatok, egyszer súlyos probléma lépett fel, azóta nem merem használni újra.(TSS) Valami tipp? Esetleg hasonló cipőben jár valaki? 18/L
2012. aug. 31. 01:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tampont sosem használtam,de nekem is megvannak ezek a félelmeim..mi lesz,ha átázok pont az iskolában?Mi lesz,ha sokan látnak?Mi lesz,ha egy tanár is ottlesz?Ok,hogy az egy felnőtt ember,tudja kezelni a dolgot,na de..

Szerintem vegyél éjszakai betétet nappal is:D Én azt szoktam,főleg,ha az ömlősebb időszakba vagyok..ja és olyankor sötét,vastag farmergatya..nyáron meg sötét halásznadrág vagy sötét rövidnadrág:D


17/L

2012. aug. 31. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

van valami menstruációs tölcsér , talán az hasznodra válhat


[link]

2012. aug. 31. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Én is a sötétebb nadrágot javaslom. Az átázástól meg ne félj, mert a betét extrém körülmények között (sokáig nem tudod cserélni vagy nagyon sok mensid van) sem ázik át. Ez tapasztalat... a betét alja nagyon jól leszigetel. A biztonság kedvéért válassz hosszú fajtát, mert ha túl rövid akkor elöl vagy hátul kifolyhat a vér, ami viszont meglátszódhat ha világos gatyában vagy.
2012. aug. 31. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Középsuliba jártam, amikor egyik reggel úgy indultam el, hogy nem figyeltem eléggé magamra és meg is lett az eredménye. Átáztam, csúnyán. SOS megoldásként wc papírt tekertem össze és azzal helyettesítettem a betétet. Iszonyú kínos volt, azóta ilyen gondom nincs, mert leküzdöttem ezt a félelmemet. Nyugodtan használj betétet, de ha nem bízol magadban, akkor válassz nagyobb méretű betétet.
2012. aug. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj arra, hogy a betétnek nagy/hosszú szárnyai legyenek és akkor kevesebb az esély arra, hogy elcsúszik és pecsétes lesz a ruhád.
2012. aug. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Igazából erre én is gondoltam, csak ha túl vastag az meg idegesítő tud lenni meg kényelmetlen :/
2012. aug. 31. 10:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem a vastagsága a lényeg hanem a hossza.... Egy vastag de rövid betét ugyanúgy átázik ha félrecsúszott.
2012. aug. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Használj èjszakait! Az jó hosszú ès jó erős a szívása!

De elèggè bunkóság h valaki azon nevet hogy ha valaki átázott ha lány azèrt mert vele is előfordulhat ha fiu akkor meg azèrt mert fogalma sincs milyen szar ez!

2015. júl. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!