Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akárhányszor megjön mindig...

Akárhányszor megjön mindig hányok! Mitől van ez?

Figyelt kérdés

Elkezdtem szedni a fogamzásgátlót 5 hónapja, és akárhányszor megjön, mindig hányok, rosszul vagyok, és annyira görcsöl hogy alig bírom néha! Nődoki azt mondta hogy ez normális, de valahogy nem akarom megérteni hogy ez normális, régebben nem volt ilyen. Mitől lehet ez?


18!


2012. szept. 1. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlótól. Én míg szedtem majd szétcsattant a fejem úgy fájt,hánytam,ment a hasam. Szerintem megborítja a hormonjaidat. Vagy add fel,vagy keressetek új tablettát. 22/l
2012. szept. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, akkor kipróbálok egy másik fajta gyógyszert.
2012. szept. 1. 09:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg cseréld le a nőgyógyászodat!
2012. szept. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Első kommentelő. Mennyi ideig szedted a gyógyszert? Abbahagytad, vagy másikat írattál fel? Milyet szedtél? Nekem első három havi gyógyszer ingyen volt, mert valami új fajta, Dalia nevű.
2012. szept. 1. 09:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Először Mercilont használtam,majd Laurinát és végül Diane 35-öt. Feladtam,most Nuvaring gyűrűt használok.Az elmegy,bár sokszor megy a hasam,mikor megjön,de ez a tejcukor érzékenységemből adódik.
2012. szept. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ilyen sok gyógyszert szedtél és mindegyiknél voltak gondok?

Én még csak a Dalia-t próbáltam, de azt hiszem tényleg cserélek.

2012. szept. 1. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!