Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Brutális erősségű, egész...

Brutális erősségű, egész testre kiterjedő görcsroham szerű menstruációs fájdalmak esetén 30 éves nem szült nők méhét eltávolíthatják kérésre?

Figyelt kérdés
Hova kell fordulni ezügyben? Hogy nem lehet később gyerekem, konkrétan nem érdekel. nem tudok így élni, dolgozni, munkahelyi elvárásoknak megfelelni, ha havonta egyszer 2 napra úgy ki vagyok ütve, hogy csak ordítani tudok megállás nélkül. Ma reggel konkrétan az eszméletem is elveszítettem annyira erős volt a fájdalom. Gondolkoztam, hogy esetleg drogdílertől szerzek morfiumot vagy valami opiátot, mert a legerősebb fájdalomcsillapítók sem hatnak semmit, csak a májamat és a gyomromt teszik tönkre.
2012. szept. 1. 15:15
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

Húha... ilyet még nem hallottam...


Orvosok kivizsgáltak? Nőgyógyász, endokrinológus?

Járjanak utána, hogy mi történik a testedben ilyenkor. Nem biztos, hogy az a megoldás, amit kitaláltál.

2012. szept. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
ja, es az egesz testre kiterjedest ugy kell érteni, hogy minden begörcsöl a szervezetemben ami simaizom, tehát nyelőcső, gyomor, bélrendszer teljes hosszában. Ezért alul felul jon ki minden belőlem sugárban. Ma mielőtt elvesztettem volna az eszméletem, a jobb karomat kezdtem nem érezni, az arcom teljesen kifeheredett, es karikakat lattam tancolni a szemem elott. Utana a baratom ugy szedett fel a foldrol, as rakott ra a wc-re, hogy ne magamat csinaljam ossze kinomban. Dolgoznom kellett volna 10tol de igy le kellett mondani, fogalmam sincs mit gondolnak most rolam a munkahelyemen. a telefonba beszelni sem tudtam, olyan allapotban voltam. majdnem mentot kellett hivni. es igy megy ez evek ota minden honapban. most jobb, de meg most is faj a hasam es nagyon gyenge vagyok, valszeg ket napig megint agyhoz kotott leszek. semmi szervi bajom nincsen, kivizsgaltattam magam mar evekkel ezelott.
2012. szept. 1. 15:20
 3/38 A kérdező kommentje:
Nem talaltak semmit, minden leletem negativ.
2012. szept. 1. 15:21
 4/38 anonim ***** válasza:

Elsö lépésben keress másik orvost, és vizsgáltasd ki újra magad.

Abban egész biztos lehetsz, hogy emiatt nem operálnak meg, ez nem indok, föként ilyen fiatal nönél.

2012. szept. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
Igen, másik orvos!!! Ez nem normális. Lehet, hogy a hormonszabályozásoddal van gond.
2012. szept. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Szedsz valami gyógyszert? Fogamzásgátlót? Az bezavarhat a hormonháztartásodba ám.....
2012. szept. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
összesen 5 orvosnál voltam, egyik sem tudott segíteni csak hormonokkal és hatástalan fájdalomcsillapítókkal tömtek. Csak azt nem értem hogy ha ez nem indok akkor mi az indok?Már illegális drogok után nyúlnék kínomban. Mi az indok ha nem ez? És miert szempont az, hogy fiatal avgyok, ha nem akarok gyereket szülni? Fizetnék nagyon sok pénzt bárkinek, aki elvégezné a műtétet, akár illegálisan is.
2012. szept. 1. 15:28
 8/38 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót nem szedhetek, pedig az valoszinuleg megoldana a problemat.
2012. szept. 1. 15:31
 9/38 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy a műtét a tuti...?


Tehát: ki vizsgált ki és hogyan, és mit mond, hogy mi ez?


Illegálisok megölhetnek, vigyázz!

2012. szept. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
KÖvetkező menzi idejére feküdj be a kórházba, hogy lássák, mi történik, és AKKOR vizsgáljanak.
2012. szept. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!