Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj? Kérek szépen...

Miért fáj? Kérek szépen segítőkész tippeket.

Figyelt kérdés
Pár napja a barátommal, akivel már együtt vagyok egy ideje, eléggé összemelegedtünk, és most először megujjazott. Korábban más még nem csinálta nekem, maximum csak én magamnak. Minden jó volt előtte, szenvedélyes, gyengéd volt. De amikor ott benyomta az ujját, nagyon fájt. Nem szóltam semmit, hátha csak hirtelen fáj, aztán utána jó lesz, de utána is fájt. Gyulladás lehet, vagy mi lehet a probléma? Eléggé kétségbe vagyok esve, hogy mi lehet a probléma. Köszönöm előre is a válaszokat!:)
2012. szept. 2. 21:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
39%
Szűz vagy?
2012. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el nőgyógyászhoz és meséld el neki, hogy fáj ott lent, meg kéne nézni. Jobb ötletem nincs, ez a legbiztosabb.
2012. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Mókusgyilkos ***** válasza:
lehet megsérült a szűzhártyád elvégre a pasid ujja jó esélyjel vastagabb mint a tiéd. rem azért mikor rájöttél h nem hirtelen fájdalom szóltál h hagyja abba.
2012. szept. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Hát ha mindezt nem lánckesztyűben csinálta,és feltételezzük hogy "jó helyen" matatott,valamint azt is hogy tiszta volt a keze,akkor lehet kicsit durva volt és felsértette.Ha nem múlik el 1-2napon belül háziorvoshoz,majd valszeg nődokihoz kell fordulni.
2012. szept. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen, még szűz vagyok.

Mikor észrevettem, hogy utána is fáj, és nem csak egy hirtelen fájdalom volt, természetesen szóltam, hogy hagyja abba, nem vagyok mazochista. :D

Csak kétségbe vagyok esve, hogy mi lehet velem a baj.:S

2012. szept. 2. 21:27
 6/11 anonim ***** válasza:
Elég nedves vagy? Ő nem érzett téged túl szűknek?
2012. szept. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igaza van a 2. válaszolónak! Menj nőgyógyászhoz, és őszintén mondj el neki mindent. Mosott kezet a barátod, mielőtt megujjazott?
2012. szept. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Elég nedves voltam igen. Igen, tiszta volt a keze. Elfogok menni nőgyógyászhoz.
2012. szept. 3. 12:30
 9/11 anonim ***** válasza:

Nyugi, semmi gond sincs szerintem, mivel először csinálta rajtad kívűl más, lehet a szűzhártyád is pl...

néhány nap alatt el fog múlni, addig me izgasd semmiképpen!

2012. szept. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezért még ne menj nőgyógyászhoz, majd ha nem akar elmúlni esetleg néhány nap múlva. Addig meg "pihentesd", és ne ujjazzatok.
2012. szept. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!