Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is van ilyen gondja,...

Másnak is van ilyen gondja, vagy esetleg egy ismerősének/rokonának? (sok év után is rendszertelen menstruáció)

Figyelt kérdés

Már 7 éve menstruálok, 21 vagyok, és még most is elég változó, hogy mikor mennyi időre jön meg. Tudom, hülyeség, de csináltam magamnak egy diagramot is, és azon sem látok semmi rendszerességet. 28 naptól kezdve 40 napos ciklusaim is vannak. Az éven pl. még egyszer sem jött meg ugyanannyi napra, mint az elmúlt hónap akármelyikében... ><

Igazából nem zavar különösebben, csak az a bosszantó, hogy a barátnőim mondják, hogy nekik 1-2 nap eltéréssel mindig ugyanakkor jön meg, nekem meg ez van. :/



2012. szept. 15. 17:31
 1/7 anonim válasza:
Ilyen 4-5 nap eltérés nem gáz, nekem is volt már ilyen, de amikor 2 hetet késik az nem valami jó jel. Érdemes lenne meglátogatni egy nőgyógyászt.
2012. szept. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlóval szerintem be fog állni
2012. szept. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Bár igazából nem az volt a kérdés hogy mit csináljak ezzel... Fogamzásgátlót nem fogok ezért szedni.
2012. szept. 15. 22:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem egész márciusig napra pontos volt,azóta összevissza van meg,fog.gátlóval akarták helyrehozni,de azt meg nem szedhetek
2012. szept. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez van velem is. Fog.gátlót én sem szedhetek :(

Engem sem zavar de idegesít a tudat hogy mi van ha valami bajom van....

2012. szept. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csatlakoznék nekem is ilyen :/
2012. szept. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ma 09:21 vagyok


Ma kivételesen napra pontosan megjött

2012. szept. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!