Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 44,2 kg vagyok, és 169cm....

44,2 kg vagyok, és 169cm. Normális ez az érték?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat sportolok,és valóban nem eszem sokat,de így érzem magam jól,csak már nagyon elegem van a folytonos "jó akarásból"..miért nem fogadják el,hogy nekem így a jó?
2012. szept. 24. 16:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

hát,én elég vékony vagyok,de nagyon szép az izomzatom,mert tudom,milyen tápanyagokat kell bejuttatnom a szervezetembe hogy fennmaradjon ez az állapot,és ne legyek gyenge: rám a 32-34-es ruhák jók,de inkább a 32-esek(xxs-es) a megfelelőek,mert elég sűrűn előfordul hogy leesik rólam egy 34-es felső vagy egy nadrág a H&M-ből. Tegnap is vettem magamnak egy 32-es szoknyát,és egy 32-es meleg kardigánt,szerencsére utolsó darabok voltak,mert ilyet nem sokan vesznek,és féláron volt..örültem...de nem ez a lényeg. Így érzem jól magam,szépen látszik minden izomcsoportom,boldog vagyok,de mégis rossz hogy nem ritkán kapom a fejemhez ezeket a dolgokat..tudom mit kell csinálnom és mennyit ennem,sportolnom,hogy jól érezzem magam. De a környezetem úgy tűnik jobban tudja nálam..

Egyébként a méreteim: mell: 81cm; derék: 51cm; csípő: 82cm; comb: 45cm....ez van. Számomra ez teljesen jó,így szeretem magam..

2012. szept. 24. 16:39
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

hány éves vagy?engem a 160 cm/44 kg-nál is anorexiásnak hívtak a hátam mögött.viszont tényleg vékony voltam! hogy lehetne már jó?! én utáltam hogy kin van a medence csontom,és semmi zsír nincs a combomon,stb!! én is azt mondtam,mint te,de mégsem volt jó! és tudod mi lett? a nyáron volt időm az evésre,és 44-ről 49kg-ra híztam! és mindenki azt mondja hogy ez jobban is áll! szal ideje lenne enned!nem kell felhagynod a sporttal,de a túl sok sport sem jó! én azóta fél óránként eszem,de még mindig jobb,mint semmit! ha meg sportolsz,növessz izmot! többet nyom,mint a zsír!

UI: ja és azóta a melleim is nőttek fél kosarat ;) egyszóval: arányosabb lettem! sok sikert a hízáshoz! 14/L

2012. szept. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
42%
A tiéd még mindig jobb, mint az enyém. 158 cmhez vagyok 40 kg.:((
2012. szept. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13as. Miért jobb?

Neked "csak" 18kg az eltérés a magasságodhoz képest, a kérdezőnek 25kg...

2012. szept. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
71%

13as vagyok.

Bocsi félre írtam nem 158 hanem 168cm.

2012. szept. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!