Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció után vérzek újra....

Menstruáció után vérzek újra. Most menjek orvoshoz vagy ha elmúlt?

Figyelt kérdés
Hozzá kell tennem 30 éves vagy van egy gyerekem. Soha nem voltam még így. Elmúlt majd pár nappal később megint vérzek. Szerintetek elmenjek így nőgyógyászhoz vagy várjam meg míg elmúlik?
2012. szept. 25. 07:18
 1/1 V-Erzsi válasza:
Szia ! Most menj el,amíg vérzel ! Ha teheted,ahhoz az orvoshoz,akinél szültél ! Érdeklődd meg,hogy van.e magánrendelése? Ott szerencsésebb lenne a vizsgálat. Nem lenne olyan kínos,és talán több ideje lenne rád. Őszintébben tudnátok beszélni. Ha megvan a szüléskor kapott zárójelentésed,és a 6 hetes felülvizsgálatkor kapott lelet,azt vidd magaddal. Egy kis támpont az orvosnak is jól jön ! Megértelek,ha vonakodsz a vizsgálattól ! Én se szívesen mentem,pedig 4 gyerek szülésénél sokat kellett mennem,főleg,hogy veszélyeztetett terhes voltam mindegyik alkalommal ! Igaz,hogy régebben volt,/ 34éve született az első/, igencsak "futószalag módszerrel" bántak velem. Sok kellemetlen emlékem van a bánás módról ! De egy nagyobb baj elkerülése végett erőt kell venni magunkon! Ki tartás!!! Szorítok Neked,hogy ne legyen semmi komoly gond!! Szia!
2012. okt. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!